30. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Filip a Filip opět na scéně!


26. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Tak právě se hlásím s DOova pokoje z Třenca (Třinec). Zítra nás čeká slajdování kopců a kalíme tu čabajku, uzené, okurky, uzený sýr, vínko a slívu. Debatuje se vo hovně, hraje hypnotix a já si tu updatuju kua. Parádní vánoční atmosféra. Co dárky kua? Kdo se pochlubí největší krawinou? Kopcům zdar a zdravém vzduchu vzláště! Magori poďte na hory! Třinec - Severka, jutro od 10:00.


22. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

S prací už to moc nepřehánějte a radši se mrkněte na tyhle stránky. portfolio francouzského studia NEXUS. Dělají klipy, titulky, reklamy, svoje vlastní kousky a je to takový diktát, že se tu chlámu jak blbec. Krásně udělaný web s neskutečnýma kouskama v showreelu. Vypichuju reklamu na HONDU, PANIQUE AU VILLAGE a třeba titulky k filmu - CATCH ME IF YOU CAN. Broci kua respekt!!!!!


22. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Filip & Filip přejí všem zewlerům ještě více zewlingu i v dalším prozewleném roce!


21. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Ještě jedna výzva pro všechny, kteří mají rádi hodně sněhu, prašánek, snowboard, kopce, azuro, no prostě plánuju navštívit naše kamarády ze severu a trošku si zablbnout na sněhu. Datum akce je 26,27,28.prosinec. Přijet, popit, zajezdit, poděkovat, odjet. Zatím účast přislíbili: efa, zoom, polish, heb, junker, sus, em. Kdo by se chtěl přidat na zimní YP SNOWBOARD MEETING napište do guestbooku. Čerstvej vzduch nám jenom prospěje! Jo tady pro představu fotky z loňského mejdanu


21. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Pfka se na mě valí ze všech stran. Je to taková formalitka, ale zase je slušnost popřát všem svým blízkým i vzdáleným všechno nej do roku, který nás čeká už co nevidět. Všem, kteří chodíte a sledujete na tenhle web chci poděkovat za přízeň, za podporu a za ty komentáře, které mi tu necháváte. Je to pro mě hnací síla bez které by to nešlo. Budu se snažit dělat tenhle web zábavnej i v dalším roce jak jen situace dovolí a ještě jednou přeju všem primitivům pohodujazz i v roce 2006. Tenhle splash je pro vás! (ostatně jako všechny předešlé :)


21. 12. 2005 / ze života studenta

Ze života studenta

Tak včera brutus hc večírek. A to vcelku nečekaně a spontánně. Za 20 korun sem viděl poprvé v životě lesbian show s dvouma silikonovýma kráskama a bičíkem. Huh! Holky to solidně rozbalili a já si připadal jak v pornu jen na živo. No vůbec to bylo povedené. Štuka měl snad poprvé v životě penítze, takže sme se slušne zvodkovali. A to takovým způsobem, že on zůstal ležet na baru a já se ráno probudil v bundě, čepici a botech v posteli na hotelu Moskva v pokoji plném neznámých spících lidí, s otlačeným kabelem od lampičky na xychtě a s urvanou kličkou od auta v kapsi. (!!!)


20. 12. 2005 / aktuálně

Aktuálně

Fuf. Dnes byl vážně zajímavý den. Zajímavý je blbé slovo. Spíš den, kdy mě zase dostal human being. Člověk je navyklý na nějakou komunikaci mezi známými, s okruhem lidí, se kterýma se rozumně domluví. Dnes sem narazil na někoho, s kým sem se doslova míjel. Jako byl sem z toho dost nešťasný. Připadal sem si jako bych mluvil s neandrtálcem. Já netvrdím, že sem na nějaké intelektuální výši ale zjistit od pár lidí údaje a informace o tom, s čím denně dělají bylo fakt nemožné. Těžko se mi to popisuje a příklad se mi uvádět nechce, protože už jsou tyhle webovky fakt profláklé, nicméně sem se zarazil a v autě si říkal jak je to šílené že se s někým prostě nedomluvíte, ikdyž se maximálně snažíte, nasloucháte, improvizujete. Prostě že je někdo tak jinde a tak omezený, že to prostě nejde. A přitom v Břestě žijí i normální lidé jako safirus například :) No to je jedno. Každej sme nějakej. Ale dnešní zážitek byl fakt silnej uff...


19. 12. 2005 / ze života studenta

Ze života studenta

Tak jak sem předpokládal, tak se taky stalo a první pokus zdolat dějiny umění první poloviny 20 století, se nezdařil :( Slečna profesorka dějinama žije, já žiju současností. Tady je problém. Někdo z nás se musí podřídit a asi to budu já, pokud chci úspěšně ukončit. Ono je to ve finále i zajímavé a mnohy inspirující, ale ta představa stráveného týdne nad studijním materiálem, mě prostě ničí. Pomoct! Pomoct! A bude hůř.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské