29. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Jednou jel jeden řidič autem v totálně hustý mlze, nebylo vidět ani na krok. Byla taková mlha, že nebylo vidět ani na krok. Byla to taková mlha, že nebylo ani pořádně vidě na silnici, takže ten chlápek jel pomalu, vystrkoval hlavu z okna a koukal se na čáru uprostřed silnice . což bylo to jediný, co bylo pořádně vidět, aby udržel směr. Tak jede, jede kouká jenom na čáru a ne před sebe - jenže naproti jel chlápek, který jízdu v mlze řešil stejným způsobem! Oba koukali na čáru a ne před sebe a jak se jejich auta míjela, tak si v té malé rychlosti navzájem urazili hlavy!


28. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Po menší odmlce sem tu s dalším povánočním updatem. V kostce shrnu posledních pár dnů. Asi nejpovedenější byl pondělní večírek na sladech. Jak sem se zprvu bál, že to bude provar, málo lidí, techno allnightlong, tak ve finále se z toho vyklubal povedený večůrek a pozor! na Sladech. Lidí došlo hodně, hlavně bandička známých tváří. (Pravda takový Helm nebude vzpomínat na tuhle akci s radostí:)


25. 12. 2006 / akce

Akce

Jo jinak pokud ste dnes večer v KM a nevíte co večer, mám tu jeden tip. Na sladech (ehm. opravdu tu v okolí nemáme jinej prostor na akci) bude taneční párty vánoční. Něco jako DNB vs TECHNO. Ehm. Já doufám že dnb vyhraje, protože budu celej večer sedět v kukani s djem a solit do lidí projekci. Od posledního foajé, kdy se nedalo s provozním sladů absolutně domluvit na ničem sme to radši testli v sobotu a vše jelo bez problémů, takže by se neměly objevit žádné komplikace. Jestli nemáte program, ukažte se.


25. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Uff. Tak je to za mnou. Jako už delší dobu si od vánoc nic neslibuju a hlavně nic nečekám. Spíš mě stresují, zaměstnávají můj mozek co koupit rodině bez zájmů a koníčků. Letos sme se s bratrem shodli, že by nebylo od věci pořídit jim domácí kino. Nějakej zvuk + DVDčko. Celkem univerzální věc. Umí to přehrávat filmy, muziku, rádio to má, fotky to dává. Prostě věc na které se pak dají stavět i další dárky že.


23. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Tě picz! Tak to všechno čeká za dveřma. Vánoce, silvestr, pár dní volna a snad klidu a pohodičky. Pro nás vysokoškoláky je to takové divné období s dávkou stresu, protože v lednu hnedle z kraje nám zatnou ale tím si teď nebudeme kazit tu předvánoční atmosféru. Letos pozitivní zpráva je, že jediné pfko, které sem musel nebo spíš chtěl nějak řešit je pfko na novém YP splashi, které sem teď (pravda trochu narychlo) dodělal. Děkuju všem za přízeň, za komentáře a za podporu hlavně. Ste boží! dikyčau!


22. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Holahej. Hlásím se mezi vánočnými večírky. Jeden už mám za sebou a to ten ve Zlíně. Dnes popiju s Nuggeťákama. Proč ale píšu že? Možná ste si mnozí všimli v sekci guestbooku pod formulářem na odeslání zpáv přibylo okénko s reklamama z google.


20. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Dnes mi mozek vygeneroval vtipnej sen. Pronajali sme si s borcama jednu místnost v kostele na víkendovou síťovou spářku Counterstriku. V sobotu to bylo vpohodě. Nikdo tam moc necoural, my sme byli v nejdné místnosti a solili se. Krom zimy od noh a toho, že sme nemohli kurvovat nahlas, bylo vše vpohodě. Horší to bylo v neděli. Plnej kostel lidí. Všichni čuměli co tam děláme a největšího foajé sem se dopustil já, když sem vypnul omylem zesilovač speakrovi, který dostával lidi do tranzu. Chtěl sem ho jenom posunout, aby se na stůl vlezl ještě monitor jednoho kámoše a chytnul sem zrovna na vypínač. Poslední co si pamatuju bylo hrobové ticho a vražedné pohledy věřících.


18. 12. 2006 / ze života studenta

Ze života studenta

TV TIP: Pod názvem Nekonečný úžas uvádí Česká televize sérii krátkých 3D animovaných filmů. Počítačová animace vnesla do kinematografie mnoho nových možností. Nejde jen o zdokonalení triků ve filmech pohádkového, fantastického či sci-fi žánru, nýbrž o zcela nové dimenze ve výtvarném pojetí. Téměř neomezené možnosti umožňují autorům vytvořit zcela nové hrdiny a světy, jež jsou někdy téměř k nerozeznání od skutečných postav a prostředí, jindy zase tvoří dokonalý odraz autorské fantazie. V každém případě můžeme mluvit o vzniku nového odvětví v animované filmové tvorbě. Kromě velkých amerických studií (Pixar, Disney, DreamWorks) vznikají 3D animované filmy v mnoha nezávislých produkcích. Uváděný výběr je malou ukázkou z této nesmírně bohaté tvorby.


18. 12. 2006 / aktuálně

Aktuálně

Ehm. Ještě k Vídni. Objevil sem tam pro mě neskutečný obchůdek. Malý krámek plný starých herních konzolí od Atari, Segy, Nintenda. Oldschůl joysticky, postavičky z her, trička, placky, časopisy, knížky. Týpek už zavíral, ale když viděl jak mi září očka, pustil mě ještě dovnitř. A vyplatilo se mu to. Za chvilku sem si už odnášel krásnou knížku Electronic Plastic. O layout se postarali mý oblíbenci z Buro Destruct a obsahem je přehled snad všech vyrobených herních konzolí od roku 76 do 85. Jedním slovem nááádhera :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské