22. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Jsem až do vánoc v Km a nemám u našich internet, takže vánoční a novoroční update sfouknu od Safika z domu. Ono asi není potřeba se rozepisovat. Chci poděkovat za přízeň v tomhle roce a za vaše komentáře, postřehy, rady a tipy a vůbec jsem rád, že se tu i nadále střetávám s lidma co mě obohacují a počty komentářů u jednotlivých příspěvků mi dávají energii pro další nové updaty, byť už žiju nudný život třicátníka, který jen maká a semtam si vyhodí z kopejtka. Povětšinou sám, protože nikdo z mých real felas nemá už času nazbyt. Přesto se budu snažit i v novém roce psát sem mé postřehy z života jednoho primitiva.


17. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Jen taková drobnost. Letos je to poprvé, co sem si s někým pořídil vánoční stromek. Já dosmýkal stromek, Nitka vyrobila ozdoby a nakoupila kolekce. Stojí nám tu na balkóně a my k němu semtam vyběhnem pro nějakou sladkost. Na vánoce budem u rodičů, ale mít svůj vlastní stromek má něco do sebe. Jo nějak sme se už nevlezli do záběru, ale to není podstatné :)


17. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Svět internetu mě baví. Stačí, aby někdo v Iráku švihnul po Bushovi boty a během 24 hodin se objeví po inetu hry, předělané animované gify, flashovky, youtube atd..viz tenhle odkaz


14. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Kolikrát přemýšlím, jestli lidi, co čtou tenhle blog, stárnou semnou a nebo jestli se objevují noví, mladší, skuteční mladí primitivové. Čas od času se objeví nějaké individum, které je obsahem yp nadšeno. Začne se zapojovat do diskusí, obvykle si založí blog a okruh zájmů má dost podobný. Většinou jim to dlouho nevydrží a po čase buď jejich blog zanikne, nebo se přestanou s yp ztotožňovat a jdou si svoji cestou. V každém případě jsem takhle potkal spousty zajímavých lidí se kterýma jsem naštěstí stále v kontaktu, ikdyž zrovna na youngprimitive nevysí od rána do večera :) A naopak se od nich obohacuju já.


12. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Automobilky v USA míří ke krachu, státní pomoc potopily odbory. Takové čtu palcové titulky v novinách. Tak jsme tu o tom v práci debatovali, a vůbec nevíme, jestli je to jako dobře nebo špatně pro svět? Je vůbec potřeba mít tolik automobilových značek? Má smysl do někoho napupmovat miliardy, aby společnosti vydržely do března a pak definitivně padly? Co s těma chudákama lidma? Je normální aby si šéfové automobilek letěli osobními tryskáči žádat o státní podporu? Vyzívám Berta, Doa a další ekonomy, podle kterých si tvořím obrázek o současné ekonomické situaci. Já fakt nevím a nerozumím tomu. Nosné téma k debatě? Podle mě jo!


12. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

FRIDAY!!!!! Thx god! Po O to balím v práci a vyrážíme do Km. Musíme hodit fošny do servisu, protože to už potřebují a je čas vyrazit na kopec. Přemýšlím co večer bandičko? Měl bych tu jednu nabídku na páteční houseparty s vínem a wiičkem :) Spousta nových her a Wii Music je zábava na celý večer! Kdo se hecne?


11. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Venku hnusně, že by člověk ani psa nevyhnal. Naštěstí si smrdím v kanclíku s kávičkou a přemýšlím o updatu. Ono tyhle předvánoční dny je to blázinec a není vůbec čas psát nějaké updaty, kor když se nic neděje. Nebo neděje se nic, o čem se dá psát a už vůbec ne diskutovat.


10. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Po včerejším shlédnutí Digitu jsem se rozhodl, že tu chlapíkům udělám reklamu :) (a nic za to nechci) Pro ty, kdo neznají digit, lehký popis. Dva chlapíci s notnou dávkou exhibicionismu a slušným přehledem o aktuálním dění na internetu a znalostma historie Applu :) si pravidelně sedají před kameru. Nahodí téma a pak debatují. Někdy trošku sjedou z cesty ale v globále je to 20 minut informací, se kterýma souhlasím a samotnýho mě nutí k zamyšlení. Jsou to teda zarytí fandové Applu, takže ne vše se dá brát vážně ale třeba poslední díl o tom, jak se díky blogování dostat k penězům mi přišel poučný a objektivně popsaný. Od gydových reklamních webů až přes můj good guy yp web :) se dozvíte, jak vydělat peníze tím, že budete psát o věcech, které vás zajímají, kterým třeba i rozumíte a pokud máte schopnost strhnout davy a založit komunitu, dá se tohle celé ve finále šikovně zpeněžit. Btw: už vám došla pozvánka na sitko? :)


09. 12. 2008 / soft & hardware

Soft & hardware

Tak už sem našel největší vychytávku iphonu. Ptáte se jakou? Odpovím. Stolní hodiny. Stačí si s z applestore stáhnout aplikačku Nighttime a na celém velkém display se vám zobrazí akutální čas. Aplikace je zdarma, pouze ten iphone dock je asi za 650,- u Tmobile sem kupoval. Stylové digitální hodiny. No neberte to za ty peníze :) Druhá praktická věc je, že když odcházíte z domu, víte že máte svůj iphone nabitý na max. Na noc se dá samozřejmě snížit intenzita svícení hodin, pro toho, kdo nemá rád v noci v místnosti světlo.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské