22. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Jsem až do vánoc v Km a nemám u našich internet, takže vánoční a novoroční update sfouknu od Safika z domu. Ono asi není potřeba se rozepisovat. Chci poděkovat za přízeň v tomhle roce a za vaše komentáře, postřehy, rady a tipy a vůbec jsem rád, že se tu i nadále střetávám s lidma co mě obohacují a počty komentářů u jednotlivých příspěvků mi dávají energii pro další nové updaty, byť už žiju nudný život třicátníka, který jen maká a semtam si vyhodí z kopejtka. Povětšinou sám, protože nikdo z mých real felas nemá už času nazbyt. Přesto se budu snažit i v novém roce psát sem mé postřehy z života jednoho primitiva.


17. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Jen taková drobnost. Letos je to poprvé, co sem si s někým pořídil vánoční stromek. Já dosmýkal stromek, Nitka vyrobila ozdoby a nakoupila kolekce. Stojí nám tu na balkóně a my k němu semtam vyběhnem pro nějakou sladkost. Na vánoce budem u rodičů, ale mít svůj vlastní stromek má něco do sebe. Jo nějak sme se už nevlezli do záběru, ale to není podstatné :)


17. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Svět internetu mě baví. Stačí, aby někdo v Iráku švihnul po Bushovi boty a během 24 hodin se objeví po inetu hry, předělané animované gify, flashovky, youtube atd..viz tenhle odkaz


14. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Kolikrát přemýšlím, jestli lidi, co čtou tenhle blog, stárnou semnou a nebo jestli se objevují noví, mladší, skuteční mladí primitivové. Čas od času se objeví nějaké individum, které je obsahem yp nadšeno. Začne se zapojovat do diskusí, obvykle si založí blog a okruh zájmů má dost podobný. Většinou jim to dlouho nevydrží a po čase buď jejich blog zanikne, nebo se přestanou s yp ztotožňovat a jdou si svoji cestou. V každém případě jsem takhle potkal spousty zajímavých lidí se kterýma jsem naštěstí stále v kontaktu, ikdyž zrovna na youngprimitive nevysí od rána do večera :) A naopak se od nich obohacuju já.


12. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

Automobilky v USA míří ke krachu, státní pomoc potopily odbory. Takové čtu palcové titulky v novinách. Tak jsme tu o tom v práci debatovali, a vůbec nevíme, jestli je to jako dobře nebo špatně pro svět? Je vůbec potřeba mít tolik automobilových značek? Má smysl do někoho napupmovat miliardy, aby společnosti vydržely do března a pak definitivně padly? Co s těma chudákama lidma? Je normální aby si šéfové automobilek letěli osobními tryskáči žádat o státní podporu? Vyzívám Berta, Doa a další ekonomy, podle kterých si tvořím obrázek o současné ekonomické situaci. Já fakt nevím a nerozumím tomu. Nosné téma k debatě? Podle mě jo!


12. 12. 2008 / aktuálně

Aktuálně

FRIDAY!!!!! Thx god! Po O to balím v práci a vyrážíme do Km. Musíme hodit fošny do servisu, protože to už potřebují a je čas vyrazit na kopec. Přemýšlím co večer bandičko? Měl bych tu jednu nabídku na páteční houseparty s vínem a wiičkem :) Spousta nových her a Wii Music je zábava na celý večer! Kdo se hecne?


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské