30. 12. 2007 / aktuálně

Aktuálně

Aktuálně se hlásím z chaty. Krom snowboardů a jídla sme si sem dovezli samozřejmě i několik notebooků s připojením. Tak můžu vesele updatovat. Zrovna sme došli s procházky lehké. Zbytek bandičky vzal fošny a vyrazili na noční ježdění. Sníh ale stojí za prd. Je tu asi 25cm a všechno umělej sníh a zmrzlé plochy a co hlavně - mlha předemnou mlha zamnou, takže sportu sem tu zatím moc nestihnul. No neva. Snad zítra :) Jinak tu mám last moment. Flek pro dva nadšence co můžou dorazit zítra oslavit silvestra na horách. Chata se jmenuje Bohemika a je to v Orlických horách, takže pokud by se někdo vyhecoval a chtělo se mu dojet, klidně může. 500kč za noc. Kdyžtak na můj mobil. Jdu se dívat na Švejka. Hezkej novej!


23. 12. 2007 / aktuálně

Aktuálně

Ho ho hooo. Vánoce za dveřma a já tu nějaký ten den neupdatoval bo sem se jaksi nedostal k internetu. Mac je sice super, ale inet mi na něm nefrčí, takže sem odkázan na Nitčin notebook. Poslední dny jsou blázinec. Teď sem konečně dořešil dárky. Už je jen s pomocí zabalím a zítra rozdám. Tohle bude asi trošku pomatený update. Přitom stalo se mi dost věcí o kterých sem si řekl: kua tohle musím napsat na blog, ale jak ted o tom tak zpětně přemýšlím, žádnou podstatnou si nevybavuju.


19. 12. 2007 / akce

Akce

Kauzu Česko tu asi nemusím nikomu připomínat. Současně s ní sem na yp foru založil soutěžní
galerku ČESKO vs TESCO, kam ste měli umisťovat své fotky v tričku Česko, nejlépe před nějakým krámem z jejich řetězce.


16. 12. 2007 / soft & hardware

Soft & hardware

Víkend profičel jako voda a já myslím můžu sepsat své první dojmy na tu krabičku s nakouslím jablkem co mi tu leží na stole. Ovšem tenhle update nevzniká z macu, nybrž ze starého noťásku. Proč? No protože sem zjistil, že macbook pro už má nějaký nový vstup PCMCIA karty, takže tu starou od T-mobile tam už holt nenacpu. To je dost podstatný první error, který nevím jak budu řešit. Moc se mi nechce kupovat nová karta s novým standartem, notabene když nevím, jestli ji má Tmobile vůbec v nabídce a o výměně dost pochybuju. No neva tak sem zatím bez inetu no....sakra.


13. 12. 2007 / akce

Akce

Tak včera sme si dali takový předvánoční rozlučkový večůrek s Mihalem, Matušem a Reném. Lucka je nemocná, tak zůstala na kolejích. Začli sme u Matuše a kolem dvanácté se přesunuli do klubu na Solid steel night a musím říct že to bylo boží! Dlouho sem si takhle nezatančil. Prakticky sme neodešli z placu od dvanácti do 4 do rána a já se královsky bavil hudbou. Před Saffrolou hrál nějaký mistní týpek taky solidní vypalovačky, leč pak nastoupil Dj Pest a začal to na nás hrnout. A zahrál co šlo. Od jacksons five, přes queen, dj shadowa, roots manuvu, coldcut, beastie boys, no co vám budu povídat, poslechněte sami.


11. 12. 2007 / soft & hardware

Soft & hardware

Zásadní až bych řekl přelomová věc se právě odehrála v mém životě počítačového magora. Jelikož je to dost významná část mého života, měl bych ji věnovat příspěvek na svém blogu žeano. Začnu trošku oklikou. Můj první počítač bylo Atari 130 XE. Na tu dobu (rok 1988 odhaduju) to byla revoluční mašina, kterou mi tatínek dovezl ze supermarketu ze Slušovic :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské