27. 12. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Vánoce máme za sebou, teď ještě poctivě zapít ten silvestr. Je tu konec roku, tak by bylo dobré poděkovat, zhodnotit a tak :) No člověk je zase o něco vyklidněnější, pohodlnější, snad rozumnější. Tak nějak málo tančím a vůbec. To není zajímavé čtení. Pokud si chcete připomenout, co se v tom letošním roce všechno stalo a máte rádi fotky, mrkněte semhlenc. Má to 3 díly a člověk si uvědomí, jak je rok vlastně dlouhá doba a co všechno tahle planeta zažila.


19. 12. 2009 / film

Film

Jedno, respektive dvě filmová okénka mladého primitiva s podtitulem - abych neumřel blbé :) Včera jsem sfouknul This is it. Dokument o chystaném vystoupení v Londýně. Posbírané záběry z příprav. Show to mohla byt ukrutná kdyby to Majkí nezapichnul dřív. Ale jak se říká vlk se nažral a koza zůstala celá aneb Jacksonovi dluhy splaceny a fanoušci mají hezký medajlonek. Chlapci dávají 6 hvězdiček z 10ti.


18. 12. 2009 / soft & hardware

Soft & hardware

A tož musím se pochlubit. Dlouhodobý čtenář jistě ví o mém přechodu z PC na Mac potažmo z win na mac os. Od prvního apple produktu uplynuly přesně 2 roky. Za tu dobu sem se integroval 100% do filozofie applu, sklopil zrak, přestal přemýšlet racionálně, otevřel peněženku a v naší domácnosti nakouslé jablko zapustilo kořeny a šíří se jako mor :)


15. 12. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Dneska tak nějak útržkovitě z věcí, které mě zaujaly. Tak první věc je schválení množství marihuany, které můžete mít u sebe aniž byste porušovali zákon. 15 gramů je slušných. Přemýšlím, jestli sem někdy takový množství měl vůbec u sebe. Dost pochybuju :)


11. 12. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Pátek! Díky bohu! Víkend před náma a já se ptám co večer? A hned si i odpovím. Tady ta banda přestárlých rockerů co si před deseti lety řekla že ten snowboarding je jako fajn a že by nebylo od věci dělat pro nadšence hadry (ano správně NUGGET) slaví dneska 10 let existence.


08. 12. 2009 / soft & hardware

Soft & hardware

Dlouho sem tu nepsal o problémech s macem. A už je to tady :) Včera si takhle přijdu z práce, otevřu jako každý den notebook a nic. Černá obrazovka a zdarec. Klasický problém u mojí řady notebooku - nvidia čip se odporoučel. Naštěstí sem si před nějakou dobou pořídil službu next bussiness day a tak začal řešit kontakt na někoho, kdo přijede a vymění mi základní desku, abych mohl pracovat dál. Servis, který to řešil doposud, zkrachoval. Byla to menší detektivka, ale povedlo se. Dnes dojel až z PRAHY! servisák, vyměnil základní desku a já funguju dál. S chlapíkem se už známe, protože sem ho hnal do Brna už potřetí.


07. 12. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Eeeeghr pindělí...Kdybych měl zrekapitulovat víkend, tak nemocně pracovní. Pořešil sem resty z mailu, cpal do sebe neuvěřitelně hořký kapky, a posmrkal kamion kapesníků. Letošní dárky už řeším 100% z pohodlí své židle. Inet je fakt mocná zbraň, pořád mě to nepřestává udivovat. Kolik já ušetřím času a energie a ve finále i peněz :) Jediné co musím, je dojít do kamenného krámu s číslem objednávky a vyzvednout si balíček. Tak to má byt!


01. 12. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Egghr. Teambuilding se vydařil a to natolik, že ležím doma s teploměrem pod pažou a cpu do sebe paraleny. Ten venkovní bazén nebyl dobrej nápad :( Jinými slovy skočila na mě rýmečka a drží se potvora zubynehty. A to mám zítra fungovat ve Zlíně mezi banánama. Tak se zítra přiďte podívat na maroda. Budu tam rozlívat slivovicu, ale pít nebudu. Rýmečka, chápeme?


26. 11. 2009 / aktuálně

Aktuálně

Nic. Svlíkám montérky, zametu špony, vypnu mašinu a vyrážím na firemní teambuilding s Nuggetem na Kaprun. Vyvětrat hlavu trochu, otestovat hadry žeano a poveselit se s bandičkou. Snad tam nebudem hoblovat šutráky a pro nejhorší případy beru wii a shown white snowboarding :) Dovi po víkendu!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské