18. 12. 2011 / aktuálně

Aktuálně

Kolaudace bytu úspěšně proběhla. Obešlo se to bez větších ztrát i návštěvy městské policie. Holt už nám je těch třicet a sme málo hluční nebo akční nebo já nevím. Ale sem samozřejmě rád :) Dvoudenní večírek se nesl ve znamení dobré kávy, slivovice, piva a jonatánů. Vyhecovali se i Kroměřížšstí oldschooleři a dorazili. Někteří i na noc. Tak to má být!


16. 12. 2011 / aktuálně

Aktuálně

Je to měsíc, co sem pořídil Hyundaie. Za tu dobu sem stihl 2000km a můžu tu napsat pár postřehů. Třeba to někomu bodne při výběru. Tak předně Hyundai i30 CW není kombík :) Je to takový kompromis mezi hatchbackem a kombíkem. Na jednu stranu mají cestující vzadu slušně velkej prostor a komfort, na druhou stranu se toho do kufru bez sklopených sedaček moc nevleze. Když sklopím sedačky, narvu tam celý ten náš fashion cirkus, ale s pouze s maximálním využitím ideální ergonomie naskládaných věcí. Ve srovnání s Focusem, který sem si půjčoval, má Hyundai kufr opravdu menší.


15. 12. 2011 / aktuálně

Aktuálně

Úklid na disku a z toho následný černobílý mišmaš :)


07. 12. 2011 / video

S kumpánama na horách

Tady takové krátké video z telefonu, jak sme se měli na tom kopci :) Bylo to boží kluci! Díky.


06. 12. 2011 / video

Video

Mám za sebou víkendové blbnutí v Alpách. Tentokrát jela silná sestava osmi kumpánů. Skupina A vyjela v pátek odpoledne z Brna. Skupina B pak z Prahy. Bert zajistil ubytko, koupili sme permici na 3 dny a modlili se za trochu prašánku, protože jaksi nikde nebyl sníh, ale rušit akci v tak pěkném složení se nám už nechtělo. Do dovezl guláš z Třineckého werku, Prsíčko nás zásoboval letošními modely a Peca z Procházkou se postarali o dobrou zábavu. Byly chvíle, kdy sem se fakt zajíkal smíchy :)


28. 11. 2011 / aktuálně

Aktuálně

Kua...za hodinu bude šest. To znamená jediné, zavolá mi Vojta Bastyan jeslti jsem ready a že jako jdem. Kam? No. Do posilovny :) Ano, zbláznil sem se. Stal jsem se pokusnou ovcí v rukou tělovýchovy. Kamarádovi jsem kývnul na jeho výzkum. Potřeboval skupinku sportem nepoznamenaných jedinců, kterým změří výchozí hodnoty, sestaví cvičební program, pošle je 3x týdně do posilovny, aby je v únoru posbíral, změřil konečné hodnoty, poděkoval a poslal domů.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské