22. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

retrobo comix 01
Dali sme vzniknout novému nekonečnému třífrejmovému seriálu s retroboty. Na světě jsou první 3 díly. Čekejte suchý, minimalistický obsah bez náznaku vtipu nebo poenty :) Pokud by chtěl někdo ze čtenářů YP přidat svou trošku do mlýna, pošlu zdrojové PSD :)


19. 12. 2010 / video

Video

Víkend v Alpách byl skvělý! Bylo v něm vše. Azuro, prašan, Puerto Rico, fajn bandička lidí a hlavně snowboarding :) Ostatně mrkněte na trailer k filmu, který patrně nikdy nevyjde :) Dík bando! Bylo to skvělé!


17. 12. 2010 / soft & hardware

Soft & hardware

Nechápu, že se o tom nikde neobjevili nějaké články nicméně opět tu udělám promo té předražené krabičce co se s ní nedovoláte. Teď už dovoláte a navíc zadarmo (ikdyž to gyd nerad slyší :) Na všechny iphony je nyní k dispozici zdarma aplikace VIBER. Můžete pomocí ní volat přes váš datový tarif komukoliv s iphonem, který má rovněž aplikaci. Funguje to jak na wifi tak na 3G. Vzhledem k tomu, že 3G už máme aj v Kroměřížu, je to pohoda. Testovali sme 3G rychlost a naprosto plynulý a jasně srozumitelný přenos. Aplikace funguje se zapnutým push notification, což se může projevit na výdrži baterky, ale nepozoroval sem výrazný rozdíl. Pokud máte iphone, je tenhle soft jasnou volbou. Díky Carlosovi za info :) A jak ještě poznamenal Duško. Volání zdarma do zahraničí (stačí být na wifi nebo mít lokální datový tarif) je příjemná devíza.


17. 12. 2010 / aktuálně

Aktuálně

Všimli jste si? Je zima. A to pořádná. Dokonce to vypadá, že se dočkáme vánoc na sněhu. Myslím, že i ten největší zimní ignorant zaznamenal nefalšovanou podobu zimy. V médiích se neřeší nic jiného, než kde a kolik napadlo sněhu, jako by to bylo něco výjmečného, že v zimě sněží. Nejvíc mě baví takové to zpravodajství z místa nějaké zácpy. Chudáka reportéra vyženou v autě do kolony, aby pak 3x do hodiny informoval, jak se to ani nehlo. Mistři dramatu jsou pak na nově. Apokalyptické záběry zasněžených cest s dramatickou hudbou na pozadí. Armagedon přichází!


14. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

Aby se vám ještě lépe vybíral plechový hrdina na vaši poličku, natočil sem s nimi dvanáct demonstračních videí. Každý kousek má myslím dost specifický pohyb založený na náhodných číslech :) Dalo by se říct, že je to taková robotí švihlá chůze. Někteří ujdou i metr, někteří se zastaví po pár centimentrech. Jeden se točí dokolečka, druhej při třetím šlápnutí zavrávorá a spadne na bok, třetí se šíne rychlostí 80mm/h. Jedno ale mají společné - POHYBUJÍ SE!


05. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

Je na čase obeznámit primitivy s pojmem Retrobo. Při našem pobytu v Číně jsem objevil krámek, kde prodávali krásné plechové robůtky. Na první pohled sem se do nich zamiloval. Jednalo se o kopie originálních plechových hraček z 50tých let, které se vyráběly v Japonsku a exportovaly do USA. Total analog záležitost na klíček. Robůtci dokonale ztělesňují optimistická léta dobývání vesmíru. Jsou naivní, plechoví, nemotorní, ručně montovaní.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské