Cestujeme

19. 03. 2007 / Filip Urban / cestujeme

Mám za sebou náročný víkend, strávený v Krakowě. Je vždycky lepší vyrazit na poznávání nějakého města za někým, který tam už nějakou dobu funguje a může vás tak zavést na místa, která bych běžným cityzewlingem neobjevil. Proto sem plně využil nabídky svého spolužáka Fíli, u kterého sme jednak mohli bydlet a druhak se nás ujal coby zodpovědný tourguide a já si tak můžu Krakow odfajfknout jako 100% zmapovaný :)

Asi největším zážitkem pro mě byly koleje, na kterých sme bydleli. Mám pocit, že něco takového může fungovat jen v Polsku :) Fantastické prostředí (viz fotky v barevné galerce). Jak to celé ještě může fakčit a že to ještě někomu nespadlo na hlavu je pro mě záhada.

Druhé příjemné zjištění byla návštěva několika kavárniček, hospod, barů a klubů. Jestli za něčím do Krakowa tak určitě za kavárnickým zewlingem. Toliko vyštýlovaných míst sem dlouho neviděl. Skvělý!

Co bylo naprdel, bylo počasí. V sobotu fakt hnusně od rána do večera, takže sme většinu času strávili právě v kavárnách, což nebylo nijak na škodu. Neděle už byla lepší. Trošku sme si přivstali a zašli se v neděli dopoledne podívat na pravý polský trh. Další velký zážitek a takových motivů k focení, až sem nestačil maškat spoušť :)

Víkend moc příjemný, byť dost náročný. Cestu z Krakowa do Brna sem dal s borůvkou za 4h a 10 minut a sem rád, že mě žádnej polák nesmetl ze silnice, protože to jsou uplní magoři. Dost povídání, jestli máte chvilku, uvařte si kafe a mrkněte na dvě nové galerky. Fotil sem černobíle, protože v takovém zataženém deštivém počasí se barva těžko loví ale mám i pár barevných kousků. Tak. A jdu zase makat.Víkend v KrakowěKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
26. 03. 2007 / 10.11 / sus

moc pěkné móóóc

21. 03. 2007 / 13.03 / kume

super fotky, kazdopadne nevim cim to je,ale nejslepsi kousky jsou bez lidi a v barve. s lidma zase BW.

20. 03. 2007 / 13.25 / Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně

Jo pod to o těch magorech se podepíšu... stále se mi vybavuje zážitek kdy nás na obyčejné silničce začal předjíždět kamión a vzápětí nás všechny začal zezadu předjíždět další kamión... *6* nebo člověk přijíždí po hlavní silnici ale musí zastavit protože z obou vedlejších silnic se valí proudy poláků, na nějakou přednost sere pes... *2*

20. 03. 2007 / 08.21 / Carlos

Ano polsti ridici jsou magori, stacila mi Warsaw..praha je oproti ni, klidna projizdka venkovem *8*

19. 03. 2007 / 21.53 / chuantoréna

některé fotky připomínají dobu před 20 lety *6* *6*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské