Mishmash 32
21. 12. 2012 / aktuálně

Mishmash 32

Trochu to tu šulím s updaty. Nějak není moc co říct, tak radši obrazem, nebo zvukem. Prošel sem posledních pár adresářů a posbíral do nesouvislé galerky pár barevných fotek. MISHMASH 32 k prohlédnutí.


19. 12. 2012 / muzika

True hip hop classic

Konečně sem si koupil ten rozbočovací káblík na sluchátka, takže teď už vím, jak zní další písnička co příjde :) Nový hodinový set plný toho nejlepšího a pravda trošku fousatého hiphopu. Ale já to mám rád. Třeba se to bude líbit i vám. A ano. O těch chybách v mixu vím, ale jedu koncept "první dobrá" :)


Xmas solid steel set
03. 12. 2012 / muzika

Xmas solid steel set

Začal nám prosinec a vánoční šílenství propuká na všech frontách. Pokud se chcete příjemně naladit vánočními hity, nabízím k poslechu tento vánoční solid steel mix. Pro letité návštěvníky yp webu nic nového pod sluncem, ale jednou za rok je fajn to zařadit do playlistu.


26. 11. 2012 / aktuálně

Tati, měl sem tě moc rád!

Asi nejtěžší update co jsem tu kdy psal, ale chci to sem napsat. Z odstupem času to bude mít smysl. Ten boj s tátovou nemocí jsme prohráli. Bylo to rychlý, agresivní a bohužel od začátku beznadějný, byť jsme se báli si to připustit. Víte, že to jednou příjde a až to příjde, nečekáte to. Nečekáte, že to bude tak těžké.


22. 11. 2012 / muzika

Dj PDF feat. Dj tURBAN

Páteční mejdan na Piánu v Kroměříži se blíží no a já si v rámci lehkého tréninku nahrál další set. Tentokráte se budeme držet pod 100 bpm. Ale jak sami uslyšíte, i s tímhle rytmem se dají pouštět chytlavé a zábavné věci. A jsou to velké klasiky žánrů. Doufám, že se vám bude víc než hodinový set líbit a zpříjemní vám vysedávání u kompu.


15. 11. 2012 / aktuálně

Eva Nováková je kráva

Některým lidem by se měl přístup na internet normálně zakázat. Protože k používání internetu je potřeba alespoň elementární gramotnost a částečné zapojení mozku. Povím vám o jedné paní E. Novákové. Už je to nějaký ten pátek, kdy mi na můj email na seznamu došly udaje z registrace na jeden eshop. Moc sem si nevybavoval, že bych nějakou takovou registraci řešil a nijak se tomu dál nevěnoval. Za nějakou dobu přišla další registrace a pak několik přihlášení k newsletterům na různé eshopy, na které fakt nechodím. To už si říkám že mě asi někdo nemá rád, a používá můj email záměrně, aby mě zasypal obchodním spamem. Dopátral sem se na jednu nešťastnici, která používá můj email jako svůj. To, že ji na ten email asi nikdy nic nepřišlo už neřešila.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské