Předvánoční YP besídka
03. 12. 2014 / akce

Předvánoční YP besídka

Děcka! Tož vánoce za dveřma, tak by to chtělo nějaký mejdan ještě adventní. Ten sme naplánovali na 12. 12. 2014 a kde jinde než ve Zlínském Bloku 12. Celý klub bude pro nás a uděláme si to hezké. Doražte příští pátek do Bloku. Poděkujeme, zhodnotíme a tak. K tanci a poslechu hraje mé funk & disco alterego PDF a elektro mág IMAD. A budeme mít ještě jednoho hosta. Ale je to překvápko :) A zakončím to slovy klasika: "Přiďte. Nevadí že se neznáme, stejně se nebudeme pamatovat..."


17. 11. 2014 / soft & hardware

Iphone 6 - zase nejdál

Ok. Dlouho jsem tu už zase nepostnul žádný příspěvek, opěvující Apple. Po týdnu používání iphone 6 se mi ale hlavou honí pár postřehů, takže se tu o ně s vámi podělím. Jelikož mě řada známých řadí do kategorie "apple addicted", berte to asi z rezervou, nicméně se pokusím objektivně referovat.


22. 10. 2014 / akce

Mejdan proběhl úspěšně

Tak páteční mejdan se povedl myslím. Blok12 se nám trošku zvětšil a celému prostoru to jen pomohlo. Hlavně pozitivně hodnotím rozšíření baru a člověk se tak nemusí tlačit v druhé nebo třetí řadě na skleničku. A potažmo se toho asi i víc vypije :)


Sunny days are over
06. 10. 2014 / akce

Sunny days are over

Je to tak. Léto je fuč. A tak sme si říkali, že by bylo fajn si s ním udělat takovou rozlučku v indooru :) A kde jinde než v našem oblíbeném klubu Blok12 ve Zlíně. Který je teď navíc v rekonstrukci a náš mejdan bude jeho otvíračka v rozšířených prostorech. K tanci a poslechu hraje osvědčená trojka - PDF, WIIT, IMAD. Potkáme se, popijem, pokouříme, pokecáme, zatančíme, užijeme si to ne? Ukažte se. Děcka!


30. 09. 2014 / aktuálně

Volal Přehnálek

Nevím, jestli je třeba vám představovat mého kamaráda, úspěšného bankéře (40 - 50 minimálně), člena skupiny kotrmelce.cz a Národního Odboru, v civilu nenápadného až plachého člověka - Petra Vybírala. Od dob studentských let uteklo hodně vody. Každý máme ty svoje starosti a problémy a je krásné, když ještě dokážeme na chvilku přepnout do módu: Poďme si dělat prdel, klidně ze sebe samotných.


10. 09. 2014 / soft & hardware

Apple to rozsekl...

Včera byl pro všechny fanoušky a uživatele Applu den D. Ale nejen pro ně. Těšili se na to i všichni hateři a trollové a androidisti a windowsáci a linuxáci a já nevím kdo ještě, aby na Applu nenechali nit suchou. Steve Jobs se včera večer 100x v hrobě otočil, hodinky jsou hnusné, telefon velký. Celé to připomíná starý dobrý vtip o zajíčkovi a mrkvové zmrzlině.


03. 09. 2014 / gamesky

Two dots - geniální návykovka

Dlouho jsem tu nepsal o nějaké hře u které teď trávím čas. Ale je potřeba to napravit, protože je tu jedna, u které trávím fakt dost času. Jmenuje se TWO DOTS je zatím pouze pro iOS. Je geniálně jednoduchá a nehorázně návyková.


01. 09. 2014 / akce

Barum Czech Rally Zlín 2014

Tenhle víkend proběhla Zlínská událost roku pro všechny autíčkáře, ale nejen pro ně. Barumka ve Zlíně. Přebůstované fábky v centru města mě moc neberou, navíc si myslím že to ani není uplně safe zábava, ale tak musím přiznat jakousi atmošku té noční erzetě v centru Svitu. To zase jo...


25. 08. 2014 / aktuálně

Moje panorama - jak se stát Google fotografem?

Už je to nějaký pátek co u nás Google spustil službu Google business view. O co jde? Jako majitel podniku si můžete nechat nafotit interiér a umístnit ho na své stránky, na stránky google+ i na google mapy. Firem, co fotí panoramatické fotky interiérů jsou mraky, ale být dobrým fotografem Googlu mě celkem lákalo tak jsem se hecnul a vyplnil formulář že to zkusím. A ejhle, zapsali mě do kurzu.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské