23. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

No tak já to tu balím, beru komp pod paži a valím do Kroměříže. Tzn.: bez updatu. Nebudeme to nějak dramatizovat, stačí že se budeme mít rádi, respektovat jeden druhého tolerovat výstřelky a ono úplně stačí se na někoho usmát. Kolikrát zahřeje víc než horkej grog! Hele nic si nezlomte na lyžích (co to kecám vlastně na prknech) obdarutje blízké vtipným dárkem a přežírejte se. Máme vánoce děcka!

Tématicky navrch přihodím jednu kalníčkovou hlášku mé spolužačky: "Vzdycky sem si představovala Ježíška jako malého ježka. Já do toho křesťanství nevidím"

Šťastné a veselé všem mým kamarádům, zevlerům, a primitivům. Nejsem na rozesílání hromadných smsek takže to tu řeknu jednou a pro všechny mé niggaz - merry christmass :) Ranní špeq pro pozdni věk a já už to fakt vypínám...jo a omluvte zvýšený výzkyt sentimentu (a hrubek).


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Hele dostal sem takový nápad no. Gyd a jiní mi nedávno zhodnotily fotky triček jako strojené a laciné. Ok! Chápu.

Napadla mě teda varianta, že vy šťastlivci, kterým dorazila tríga byste vzali doma digital (kdo dnes nemá digital?) a vyfotili se mi v něm. Jak to pojmete nechám na vás. Odvážnější si střihnou i obličej, ostatní se můžou stylizovat podle chuti. Z došlých fotek (budou-li nějaké) udělám galérku, aby ostatní viděli jak krásně v nich všichni působíte (muhehe) a snad tak naplníme primitivnost podle představ.

Tak co? Jdete do toho? Podmě trochu zainteraktivovat. Potřebuju nějakej fídbek :) Obrázky příjmám na efa(at)seznam.cz. Bye. Jdu doklepnout Halfíka :)


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Znáte někoho ze svého okolí, aktivně fungujícího ve společnosti, který by neměl mobil? Já jo! Je to o. a je to šílený! Ondro! Udělej nám radost a kup si ho. O kolik míň by bylo zpožděných Karos :)


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Eh. Tak trička byla rozeslána 90% procentům lidí. Těch 10% se bohužel nepovedlo. Proč? Protože si buď objednali velikost a barvu, která už nebyla a nebo zkrátka prostě proto, že poptávka převýšila nabídku a já podcenil množství vyrobených kusů. Nedostalo se na tyhle lidi :(

Jan Haba

Pavel Pechman

Kristýna Siamkasová

Jakub Řezníček

Aleš Huta

Zuzana Pávová

Petra Tatarová

Zuzana Nováková

Ondřej Landsman

Marek Trunkát

Andrej Horvath

Lenka Junkerová

Tomáš Dostál

Daniel Kříž

Jakub Pláteník

Ondřej Najman

Pavlína Dostálková

Linda Němcová

Ivan Durin

Jan Chandler Pokorný

Michal Bohunek

Jakub Drobec

Petr Sršeň

Jiří Sekera

Miroslav Skařupa

Adéla Bajgarová

David Březina

Prosím nelinčujte mě, jestli to měl být vánoční dárek :((( V současné chvíli hledám řešení jak to napravit. Jestli bude možnost dotisknout pár kusů. Jestli ne, na skladě mi zbyly jiné barvy než ste si objednávaly. Pokud o trígo, nebo mikinu mermomocí stojíte a nezáleží vám tak na barvě, zůstaly my tyhle kousky:

MALE:
žlutá 5xL 1xXL 3xM (lehký error potisku přes šev).
oranž 3xL
šedá 2xM 1xL 1xXL
černá 1xXL (lehký error potisku přes šev)

FEMALE:
černá 3x L červená 3x L

MIKINY:
oliva 2xL

Objednávejte co nejdřív. Jestli ne, pak je tu teoretická možnost v novém roce dotisknout zbytek + jeden nový design. Uděláme to tentokrát jinak. Nasbírám objednávky a podle toho objednám trička. To bude asi nejlepší zůsob jak se vyhnout těmhle errorům.
Všem, na které se nedostalo se moc a moc omlouvám :( Nemám v podnikání moc zkušenosti...


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

No. Dlouho sem to nevydržel jako. Dějiny kultury vcelku očekávané fiasko. Ale ne vše se musí povést napoprvé že. Rhino lehké zdrženíčko no a večerní projekce Shynoly z letošního Designbloku pohodka, pak vánoční pifko s blízkými studenty a cesta posledním trolejbusem na privát. Dárky pořešeny. Vlastně sem to letos tak nějak přirozeně vychytal bez front a stressu co koupit. Pro babičky ale nic nemám. Kupujete dárky i babičkám? Sakra něco bych asi měl. Zítřkem se nějak přenesu a pak už mě čekají jen samá pozitiva a životní jistoty. Především pak zítra dosedá Boeing ne na mě, ale na Ruzyňské letiště. Dárek, kterej udělá vždycky radost :) Příjemné prozevlení středou a těch perníčků se zbytečně nepřežírejte.


20. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Jo a nehulím volové!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské