23. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

No tak já to tu balím, beru komp pod paži a valím do Kroměříže. Tzn.: bez updatu. Nebudeme to nějak dramatizovat, stačí že se budeme mít rádi, respektovat jeden druhého tolerovat výstřelky a ono úplně stačí se na někoho usmát. Kolikrát zahřeje víc než horkej grog! Hele nic si nezlomte na lyžích (co to kecám vlastně na prknech) obdarutje blízké vtipným dárkem a přežírejte se. Máme vánoce děcka!

Tématicky navrch přihodím jednu kalníčkovou hlášku mé spolužačky: "Vzdycky sem si představovala Ježíška jako malého ježka. Já do toho křesťanství nevidím"

Šťastné a veselé všem mým kamarádům, zevlerům, a primitivům. Nejsem na rozesílání hromadných smsek takže to tu řeknu jednou a pro všechny mé niggaz - merry christmass :) Ranní špeq pro pozdni věk a já už to fakt vypínám...jo a omluvte zvýšený výzkyt sentimentu (a hrubek).


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Hele dostal sem takový nápad no. Gyd a jiní mi nedávno zhodnotily fotky triček jako strojené a laciné. Ok! Chápu.

Napadla mě teda varianta, že vy šťastlivci, kterým dorazila tríga byste vzali doma digital (kdo dnes nemá digital?) a vyfotili se mi v něm. Jak to pojmete nechám na vás. Odvážnější si střihnou i obličej, ostatní se můžou stylizovat podle chuti. Z došlých fotek (budou-li nějaké) udělám galérku, aby ostatní viděli jak krásně v nich všichni působíte (muhehe) a snad tak naplníme primitivnost podle představ.

Tak co? Jdete do toho? Podmě trochu zainteraktivovat. Potřebuju nějakej fídbek :) Obrázky příjmám na efa(at)seznam.cz. Bye. Jdu doklepnout Halfíka :)


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Znáte někoho ze svého okolí, aktivně fungujícího ve společnosti, který by neměl mobil? Já jo! Je to o. a je to šílený! Ondro! Udělej nám radost a kup si ho. O kolik míň by bylo zpožděných Karos :)


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Eh. Tak trička byla rozeslána 90% procentům lidí. Těch 10% se bohužel nepovedlo. Proč? Protože si buď objednali velikost a barvu, která už nebyla a nebo zkrátka prostě proto, že poptávka převýšila nabídku a já podcenil množství vyrobených kusů. Nedostalo se na tyhle lidi :(

Jan Haba

Pavel Pechman

Kristýna Siamkasová

Jakub Řezníček

Aleš Huta

Zuzana Pávová

Petra Tatarová

Zuzana Nováková

Ondřej Landsman

Marek Trunkát

Andrej Horvath

Lenka Junkerová

Tomáš Dostál

Daniel Kříž

Jakub Pláteník

Ondřej Najman

Pavlína Dostálková

Linda Němcová

Ivan Durin

Jan Chandler Pokorný

Michal Bohunek

Jakub Drobec

Petr Sršeň

Jiří Sekera

Miroslav Skařupa

Adéla Bajgarová

David Březina

Prosím nelinčujte mě, jestli to měl být vánoční dárek :((( V současné chvíli hledám řešení jak to napravit. Jestli bude možnost dotisknout pár kusů. Jestli ne, na skladě mi zbyly jiné barvy než ste si objednávaly. Pokud o trígo, nebo mikinu mermomocí stojíte a nezáleží vám tak na barvě, zůstaly my tyhle kousky:

MALE:
žlutá 5xL 1xXL 3xM (lehký error potisku přes šev).
oranž 3xL
šedá 2xM 1xL 1xXL
černá 1xXL (lehký error potisku přes šev)

FEMALE:
černá 3x L červená 3x L

MIKINY:
oliva 2xL

Objednávejte co nejdřív. Jestli ne, pak je tu teoretická možnost v novém roce dotisknout zbytek + jeden nový design. Uděláme to tentokrát jinak. Nasbírám objednávky a podle toho objednám trička. To bude asi nejlepší zůsob jak se vyhnout těmhle errorům.
Všem, na které se nedostalo se moc a moc omlouvám :( Nemám v podnikání moc zkušenosti...


22. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

No. Dlouho sem to nevydržel jako. Dějiny kultury vcelku očekávané fiasko. Ale ne vše se musí povést napoprvé že. Rhino lehké zdrženíčko no a večerní projekce Shynoly z letošního Designbloku pohodka, pak vánoční pifko s blízkými studenty a cesta posledním trolejbusem na privát. Dárky pořešeny. Vlastně sem to letos tak nějak přirozeně vychytal bez front a stressu co koupit. Pro babičky ale nic nemám. Kupujete dárky i babičkám? Sakra něco bych asi měl. Zítřkem se nějak přenesu a pak už mě čekají jen samá pozitiva a životní jistoty. Především pak zítra dosedá Boeing ne na mě, ale na Ruzyňské letiště. Dárek, kterej udělá vždycky radost :) Příjemné prozevlení středou a těch perníčků se zbytečně nepřežírejte.


20. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Jo a nehulím volové!


20. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Heh. V té škole zažívám dost roporuplné pocity. Když takhle stojím s flaškou vodky na pánském záchodku kde koluje brko a vidím ty rozjařené obličeje, říkám si jo! to studium má něco do sebe. Pak je tu druhý protipól, kdy naprosto strnulý zjišťuju, že zítra mě čeká psychotest z dějin kultury v rozmezí, které by nepobrala ani ta japonka co čte knížku rychlostí stránku za 10 sekund. Ty návaly povinností a materiálů, který musíte nějak zpracovat a prokousat se úspěšně na druhou únorovou stranu.

Mimochodem a to ste věděli že mladší védské písmenictví bylo definováno bráhmany a upanišády? A vůbec, máte někdo přehled o slovesném umění Indie? Hinduistickém náboženském kontextu Mahábhárata, Bhagavadgíta (zpěv vznešeného) nebo Ramájana? Ani ne co? Já taky ne. Tak tu Kámasútru ještě...

Dobrou noc, jdu utonout v materiálech...


18. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Vánoce za dveřma tak i já bych se k tomu měl nějak postavit. Přemýšlel sem, co bych vám tak mohl nabídnout aby to bylo pro všechny, bylo to levné a pobavilo to co nejvíc z vás.

Rozhodl sem se pro spešl vánoční MP3. Jestli vám každoročně (stejně jako mě) leze krkem omšelá hitovka od Wham s Georgem Michaelem, ale přesto byste se rádi vánočně naladili, doporučuju sosnout TUHLE MP3. Nechci tady Gydovi nebo jiným fárat do djského řemesla :) ale střihnul sem si z vánočních solid steelů 70minut skvělých vánočních hitů, které si budete pobrukovat doma, v práci, v autě, na ulici.

Buďme na sebe hodní, vyskočte nachvilku z toho hnusného komerčněladěného vánočního stresu a relaxujte u tohohle vánočního setu. Budete se usmívat, za to vám ručím! :)

S tím související nový splashscreen so check it out!

Jo a až si ho párkrát poslechnete, napište mi jestli vám udělal radost. Potěší mě to :)


18. 12. 2004 / aktuálně

Aktuálně

Tak dobrá věc se podařila a v Praze ve Vršovicích sme mohli slavnostně odhalit sochu mladého primitiva Venci Chládka :) Celé to proběhlo poměrně v tichosti a nenápadně. Střihnul sem si krátký oslavný projev, pilo se šampaňské a pojídaly langusty.

Socha Venci je poselstvím pro další generace primitivů, ztělesněných mladým hochem napřahujícím se k hodu letadlem. Z návrhů na sochu byla zvolena záměrná stylizace nekopírující reálnou podobu zde známého Venci.

Chci poděkovat magistrátu města Prahy, akademickému sochaři Jiřímu Nedomovi, Vochymu a všem, kteří se téhle akce zůčastnili. Fotodokumentace je mizivá. Přikládám pouze jeden snímek z mobilího telefonu.Stay primitive!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské