09. 11. 2015 / soft & hardware

Iphone 6s plus - aneb telefon větší než můj penis

Po roce Apple opět přišel s novým modelem telefonu. Jako každoročně v mezidobí přichází varianta S jak pro menší 4,7 palce tak pro větší 5,5. Před rokem jsem šel do menší verze. Letos jsem si říkal, že bych prubnul už tu větší.


06. 11. 2015 / aktuálně

Jaký časopis?

Už je to nějaký ten rok, co sem si celkem pravidelně kupoval Reflex. Takový ten časopis, který se dal konzumovat u kávy po obědě. Vydržel mi tak ten týden, než vyšlo další číslo. Poslední dobou cca rok zpátky už mě ale některé články přišly dost mimo. Celé se to vyhrotilo s nástupem mediálně vděčného tématu s uprchlíky. Mám takový pocit, že vedení časopisu se sešlo v pondělí na schůzce, kde řešili propadající se prodeje a co s tím. Tak někdo chytrý vymyslel, že budou hrát na nótu malém českému xenofobnímu člověku a z posledních čísel sem měl pocit, že je to už jen hlásná trouba Tomio Okamury (kterého dřív tak rádi a pravidelně zesměšňovali). Vrchol všeho byl pak facebookový profil Relexu. To je prostě a jednoduše žumpa srovnatelná snad jen s Bleskem (ano, o propojení těchto dvou medií vím :).


29. 10. 2015 / aktuálně

YP rodičovský sraz

To že nepíšu updaty už ani nezmiňuju. Sorry. Nějak sem zapadl do toho rodinného života a u toho kompu se snažím trávit čas co nejmíň. Práce je pořád nad hlavu a taky psát o tom jak se s malým válíme na dece v pokoji to nikoho nezajímá. Jeden update mě ale napadl.


03. 08. 2015 / akce

Žhlo to zase fest

Ano. Zase to žhlo fest, už po třetí a já musím tam nahoru vyslat děkovný pozdrav! Počasí bylo skvělé. Jak to letos probíhalo? Jako na drátkách. V sobotu v 10 dopoledne jsme dojeli do areálu, kde už se stavěla stage. Musím říct, že Luxus, který nám ji každoročně poskytuje má rok od roku lepší vybavení a letos už celá scéna vypadala moc hezky. Všichni vystupující si pochvalovali i skvělý zvuk. Tak to má být!


28. 07. 2015 / aktuálně

Automobilové okénko

Nejsem autíčkář a nikdy sem nebyl (což ovšem neznamená, že se jím ještě nemůžu stát :) Je to asi 4 roky zpátky, kdy jsem řešil novou káru. Tenkrát to vyhrál Hyundai i30 v kombíku. Za málo peněz hodně muziky. Ty 4 roky s ním uběhly jako voda a já měl nutkání obměnit vozový park. Hjunďák sloužil dobře po celou tu dobu jako rodinný vůz, stejně jako firemní dodávka, se kterou jsme objížděli prodejní akce, takže pár šrámů v interiéru slíznul. I z venku bylo vidět, že je provozovaný ve větším městě (tak zvlněnou přední SPZ měl málokdo :).


15. 07. 2015 / akce

ŽHNETOFEST 2015

Olé! Pomalu se nám blíží přelom července a srpna a to znamená jediné. Je na čase se opět potkat na jednom místě, poslechnout si fajn muziku, vypít pár drinčíčků, pokecat s lidma, které známe už dlouho, ale není čas se ani pořádně potkat. Ano. Je tu již třetí ročník našeho malého primitivního festiválku ŽHNETOFEST. Opět proběhne v Hulíně a to 1. srpna. Mejdan začíná již od samého sobotního poledne, takže prosím doražte co nejdřív, protože víte jak to vždycky rychle uběhne a ráno s bolehlavem člověk ani neví, že něco zažil :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské