Cestujeme

19. 09. 2009 / ? / cestujeme

Uvedeme to dneska trošku kontroverzně. Tím, čím byly pro odsouzené v koncentračních táborech boty, tím jsou pro nás v harlemském hostelu špunty do uší. Ví to i Helen (ano, ona anglická lady z Manchesteru, která se s náma první večer pobavila, přežila noc s třema chrápajícíma nestvůrama a ráno na konverzační pokusy Smileyho odpověděla něco ve smyslu jděte do prdele. Asi se jí chtělo spát). Helen má obrovskou podprsenku a dneska nás opouští. Asi se moc loučit nebudeme.

Včera po pár organizačních nedorozuměních (kam půjdem a co tam budem dělat - každodenní evergreen) jsme vyrazili expressem na jih Manhattanu. Metro v New Yorku je stejně zážitek. Na peróně je skoro bez výjimky horko jak v pekárně a ve vlacích se chladí na patnáct. Soplíme všichni. Tak jsme tím chlaďákem přijeli na jih a rozhodli se vyrazit na sever směr Ground zero. Tam nás opustil Smiley (souhlasně označen za brzdu zájezdu, zatím jen povytahujeme obočí, na důtku to není). Zbytek zájezdu dal luxusní rychlooběd u indů, Marty s Ivanem popíjeli pivo ze sáčku a já si koupil bekovku, aby netáhlo na hlavu. Pak Museum of Contemporary Art v Soho a Little Italy - zrovna probíhá nějaká italská slavnost, takže spousta krámků a zábavy - příjemná čtvrť po tom blázinci na jihu.

Na Union Square potkáváme po dvou hodinách bloudění náhodně Smileyho a míříme na Empire State Building, což má být vrchol včerejšího programu, akorát já ani Smiley nemáme foťák a brbláme. Spousta bedekerů upozorňuje, že fronty mají kolem dvou hodin, ale my se nahoru dostáváme asi za dvacet minut. Tak nevím, kde je chyba. Pár fotek nahoře, Ivan kupuje king konga a kolem deváté zase brázdíme ulice nočního Harlemu, kde jsme široko daleko jediní běloši. Nebojíme se.

Helen na pokoji není. Na zemi leží její obrovská podprsenka a přichází až před půlnocí. Po půlnoci nás probudí houkající auto a pak banda portugalců, které Ivan častuje mazlivým držte hubu kurva mexičani zpičení. Kamarády si tady nenajdeme, ale jinak nás to baví. Tož tak.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 09. 2009 / 00.36 / smiley

tssss.. prej brzda - ja to bral dopodrobna - ostatne, kdo byl 2x na ESB? no? no!

21. 09. 2009 / 15.29 / Adik

Vana se nezapre:)))

21. 09. 2009 / 10.10 / burosh

jo a jeste nocni vyhled na downtown nad dalnici z Brooklyn Heights promenade taky parada

21. 09. 2009 / 09.54 / burosh

jak uz ste v tom ny tak vam muzu doporucit zadaco vylet trajektem na staten island(juchuchu v noci!!), zaficte nahoru na g.washington bridge a kdyz mate chut tak vlakem nahoru na breaken neck ridge s vybornym vyhledem na hudson a west point academy

20. 09. 2009 / 16.09 / Dr.Mudr

Ivan King Konga a Efa Godzilu... *14*

19. 09. 2009 / 22.07 / yaaya

Ivan kupuje king konga :))) jen tak dal *12*

19. 09. 2009 / 20.42 / NOHA

dobre Ivan, skvele Ivan, vyborne Ivane! jen do nich

19. 09. 2009 / 19.20 / o.

i'm an alien, i'm a little alien.... *13* sting sing


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské