Aktuálně

12. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Abych si tu nedělal prdel jenom s Polishe, je na čase poškádlit i další yps :) Tohle ste patrně o gydovi a flyovi nevěděli že? vyfotil sem to cestou z německa. Visí to tam na billboarderch jednoho nejmenovaného příhraničního městečka. A Gyd mi fůrt bude tvrdit, jak nemá prachy...


idea by Kato


Aktuálně

11. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu pozitivní zprávu pro všechny, které tu rozčilovala předchozí barevná kombinace. Vstupujeme do jara pěkně v modré. Design vynikne až v rozlišení nad 1024x768 takže omluva těm kdo takové nemají. Jinak se nic nemění. Prostě jenom nový kabátek. Uvidíme na jak dlouho. Jak se vám to tedy pozdává?


Aktuálně

11. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

To čeho sem se vždycky obával je tady! Po dnešní stáhnuté poště je mi jasné že sem se stal obětí spamu. Z 30ti zpráv denně jsou tak 4 cílené, zbytek nechutný spam debilních zbytečných emailů. Sem v pasti! Mají mě. Dávno sem vyrostl ze školáckých chyb uváděním svého emailu někam, ale i přesto mě dostali. Uplně dole pod každým takovým spamovým emailem je možnost UNSUBSCRIBE. Nevím co si o tom mám myslet. Když na to kliknu a zadám svůj opravdový email znamená to že budou natolik solidní že me opravdu vyruší ze seznamu nebo svým zadáním adresy stvrzuju další spam na svou emailovou schránku? Kdyby na inetu nebylo spamu jak by se nám tady krásně dýchalo co?


Aktuálně

10. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Nový wallpaper pro všechny, kteří už mají plné zuby 3D abstraktních chapadel, naleštěných prototypů a kozatých ženských a hlavně pro ty, kteří si semtam rádi naťukali nějaký ten příkaz v basicu. Trochu punku do toho umírání :)


Aktuálně

10. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Sedím si takhle v gauči u gyda, koluje brčko, čumíme na bednu v rytmu příjemné muzičky, venku svítí sluníčko ostošest. Ozve se mi mobil - píp píp - cink! mrknu na display - váš zůstatek na účtě je...juchů! došla mi výplata! Lehce sem se převalil přes kontokorent a jedeme dál! Příjemná zpráva v příjemném sobotním odpoledni.


Aktuálně

07. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Tohle mě potěšilo. Sázím Venci kudy chodím. Trošku ten streetartík že. No a tohohle Vencu sem šupnul vedle jídelny kde se otravuji. Na druhý den se kolem něj objevil nápis yp on the street. ON už nějakej milda strhnul ale i tak. Zdravím neznámého vylepšovatele! Ulice jsou naše :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské