Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Takže yp už funguje přes databázi. Co to znamená? Na úvodní stránce se vám načte posledních 10 novinek. Pokud budete chtít vidět starší, stačí sjet dolů a přepnout se na další stránku s dalšími deseti zprávičkami. Na začátku nového měsíce se novinky z předchozího sami přesunou do archívu kde si je můžete dohledat. Jednak mě o ušetří hromadu práce a jednak se vám to tu bude vše mnohem líp načítat. Takže spokojenost na obou stranách. No dost bylo technických detailů.


Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Adam mě upozornil na blížící se festival kyberkultury. Kde jinde může taková akce proběhnout než v Praze (grrrrrrrrrr....) Kdo tam má pořád jezdit? No ale pravděpodobně si tenhle teátr nenechám ujít. Na stránkách DATATRANSFERU se dozvíte o programu akcí, které tam budou probíhat. Vypadá to na super akcičku. Pokud by se někdo z mého okolí chtěl taky zůčastnit, tak se mi ozvěte do vzkazníčku nebo na email. Nechce se mi jet samotnému.


Aktuálně

05. 11. 2001 / ? / aktuálně

V práci někdo vymyslel informační systém se spoustou kolonek uplne k hov*u. Právě sem byl po mailu seřván, jak to, že nevyplňuju kolonky, že na tom závisi prosperita a efektivnost firmy.

Takže místo toho, abych efektivně pracoval a tvořil hodnoty, vyplňuju formulář, na kterym zdůvodňuju, proč sem v ostatních formulářích nevyplnil to či ono políčko. Co nevyplněný políčko, to nová řádka ve formuláři "zdůvodnění nevyplněných políček"

Na konci týdne budu zkontrolován, jestli sem zdůvodnil, vyplnil, podepsal krví a hlavně, jestli jsem dovyplnil původně nevyplněné formuláře tam, kde jsem na zdůvodňovacím formuláři nedokázal zdůvodnit, proč sem nevyplnil formulář původní.

WARNING!!! Toto neni mystifikace, ani scénář z Monty Pythona, ani ze skvělého MASHe. Toto je realita 21. stoleti. Jenom formuláře nejsou papírový, ale jako tabulky v excelu a na webu.


Aktuálně

05. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Hůůh! Mazec víkend. V pátek školní zájezd s firmou na Noc reklamožroutů do Prahy. Včera lehké partnerské psycho se ženou zakončené nadávkou: "Ty blbečku jeden!". Tady další víkend v obrazech. Jestli se vám líbí, klikněte na větší verzi. Oki je pondělí a já zapadávám do pracovního procesu uff uff. Ještě se ozvu.


Aktuálně

02. 11. 2001 / ? / aktuálně

Takže zdravím všechny nadšence z hor i podhůří. Dnes jsem se rozhodl (i když po dlouhém přemáhání - skoky z postele, hod ponožkou a nazpět....) že napíši pár ale opravdu pár "svých bludů" aby se neřeklo, že tu nejsem, že!! Ona pravda je že tu skoro nejsem, ale rozebrání až do jiné rubriky třeba (Co už nebude) :-)) Flashback k tématu: dnes jak víte se chystá taková malá, pěkně vypečená věc -= ORION HALL =- a proto, že tam čirou náhodičkou hodím očko (nebojte mozek nechám doma) mě napadlo hmmm co to vlastně bylo.... No sraz pro všechny YP, kteří tam budou (dle vlastního rozhodnutí) ve 12 00 kolizního času u "MAIN GATE" :-)))) Tak a jedéééé..m


Aktuálně

02. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Americká armáda nasazuje do dalších bojů proti talibanu nejnovější zbraň. Není bez zajímavosti že tato smrtící zbraň vznikala ve spolupráci s českými vědci.


Aktuální stránka: 1 2 3 ... 584 585 586587

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské