Ze života studenta

17. 06. 2005 / Filip Urban / ze života studenta

Letošní ročník sme tak nějak hromadně se třídou (to už se prý neříká, když je člověk na VŠ) prostě s bandičkou spolužáků oslavili na Adélčině chatě. Celou akci doprovázely organizační problémy a neschopnost některých lidí se domluvit. Počásko taky nevypadlo nejlíp ale tak vyrazili sme v očesanější sestavě směr Frýdlant. Zprovoznili chatu, bazén, grill a pak už se jenom žralo, klopily pifka a balily špeqy. Krásný relax to byl.

Co mě moc potěšilo byly dárky od spolužáků k narozkám. Fakt sem to nečekal a fakt super dárky. Díky! díky moc! V přejídání sem si dal svůj rekord. 5 hamburgerů v řadě. Ještě teď se nemůžu odlepit ze židle ale byla to paráda. Vyklidněná akce s jedním menším extempóre (nevydržel nademnou konferenční stoleček při tanečku) jinak nic. Jo teda ještě to trochu schytalo moje auto, protože se vytáhla fixa a šlo se tagovat. Takže teď jezdím po městě s Neggerskou zkratkou A.C.A.B (All cops are bastards) a fuckuju cajty - fakt dík Ivane :) Ve finále pak před mým autem explodovala fixa, takže mám na dveřích "krásné" černé stekliny.

Pátek dopoledne pak nádherné počásku s hépy do bazénu a chatové blbnutí. Oběd, úklid a zpátky do Zlína. Krása! Přesně tohle sem potřeboval. Zdravím všechny mé milované spolžáky a spolužačky a v říjnu se zase potkáme. Všem hodně štěstí při bouchání peněz v cizině a hodně zážitků z cest! Mám vás rád vy magoři!

Updatnul sem kalníček aktuálníma hláškama a vy omrkněte galerku (a omluvte ten mastný flek uprostřed fotek, nechápu jak se to mohlo stát ale nějak mi uniklo že mám zaliskaný objektiv)U Adélky na chatěKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
20. 06. 2005 / 11.59 / Frogy

taky jsem si rikal, ze efa jel zaparit pres pul republiky az k nam na Liberecko a neda ani vedet ;))) jinak luxus ta fota s tema zeleninovyma ocickama ;)

20. 06. 2005 / 09.20 / efa

tam u vás samo

20. 06. 2005 / 08.39 / KONY

efa: frydlant v cechach nebo u nas v beskydech? :)

17. 06. 2005 / 22.28 / baru

prima fotky!uplne vidim jak jste si to uzili:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské