Soft & hardware

10. 10. 2005 / ? / soft & hardware

Sci-fi Congress 6. – Vítejte u dalšího Sci-fi Congressu s číslem šest. Ďábelské číslo nemyslíte? Nebo spíše 666, ale jestli se někdy dostanem tak daleko, tak Vás budou vítat asi až moji fousatí synátoři. Nechám planých řečí a půjdu rovnou k první novince.
Jistě si všichni pamatujete na způsob ukončení briefingu v Mission Impossible : „…a disk se zničí za 5, 4, 3, 2, 1, BOOM“. Firmu Microsoft to inspirovalo natolik, že se pustila do práce a autodestrukční DVD je na světě. ..U Microsoftu ještě zůstaneme. Zástupce francouzské pobočky tohoto gigantu se nechal vyslyšet, že k WinXP service pack 2. přibude ještě mladší bratr v podobě service packu 3. Jaké budou počáteční problémy s kompatibilitou se dá předpokládat ze zkušenosti s vydáním SP2. No doufejme, že už většina z nás pojede na Windows Vista (Longhorn), protože SP3 příjde nejdříve koncem roku 2006, kdy už bude Vista určitě venku. ..Japonská firma Sharp připravuje LCD monitor s kontrastem, kterým nás chce posadit na zadek. ..Netočí se Vám někdy z toho technického rozvoje hlava. ATI vydává novou verzi grafických karet s označením 1000+. Když si čtu hodnoty jakých karty dosahují, nemůžu než plácat rukama a ptát se kolikže to bude zase stát, ale vlastně díky za to. Starší modely se stanou nástupem novinek dostupnějšími a my, zákazníci, můžeme nakonec z tvrdého boje nVidie vs ATI vytěžit maximum. ..Další novinku bych měl napsat spíše do off-topic, ale že se jedná o věc s využitím LCD panelů, i když velmi osobitým způsobem, zahrnul jsem tuto novinku do hlavního textu. Co ti Američani ještě nevymyslí? ..Neodpustim si nakonec jeden softík. Zrušíte nebo aktivujete si s ním spoustu věcí(odesílání zpráv o chybách, ..), které jdou samo i jinde (start, spustit, „msconfig"), ale s tímhle prográmkem je to jasné a velmi přehledné.

off-topic: Tak tohle si zkuste. Někteří znají, ale ti kdo neznají, sledujte!
off-topic: Commander Keen, Grand Prix Circuit, Syndicate, Quake, Budokan a takhle bych mohl pokračovat ještě pěkně dlouho. Taky rádi vzpomínáte na hratelnost jaká dnešním hrám často chybí? Nostalgujte a sosejte starý pecky.
off-topic: Někteří znají, ale ti kdo neznají bavte se!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
11. 10. 2005 / 16.37 / [ K! ]

Re: fallinggirl ... check {odkaz} - Když se šprajcne, tak ho postrč myší.

11. 10. 2005 / 16.36 / Jointer

Ten samoznicujici se DVD disk je kachna, uz je to nejaky ten den znamo. :)

11. 10. 2005 / 14.39 / Plasta

B:shop : : to je peklo majkrosfofry vymyslej zas hovna ... jako ok dvd na jedno použ...ale proč...? aby bylo zase vic těžko recyklovatelných odpadů ... jasne že, mame jich ještě málo ...
k LCD težko něco dodat ... těším sa ... t ouje vsjo


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské