Film

29. 10. 2005 / Filip Urban / film

Ty jo. To se mi dlouho nestalo. Sedím tu a nejsem schopnej moc komunikovat. Asi se mi o tom bude i zdát a nebude to příjemné. Mrknul sem na Hotel Rwanda. Věděl sem o co půjde, ale tohle sem nečekal. Mazec :( Nemá smysl se tu o tom rozepisovat. Jestli "Země nikoho" byl film ze kterého jsem měl pocit marnosti a nesmyslnosti, pak Hotel Rwanda boří vše. Jedno doporučení. Nedávejte si tenhle film jako pozadí romantického večera, bude vás hlodat svědomí a pocit úzkosti dokud neusnete. Teda alespoň u mě to tak je. V hlavě máte všechny ty zprostředkované hrůzy co se tam museli dít, pak zapnete TV a na pódiu v zábavné show poskakují obtloustí zmrdi Maximum turbulenc, lidé tleskají a vy si říkáte: "Co to kurwa je?".... Hotel Rwanda je duševní čístka, buďte opatrní!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
04. 11. 2005 / 23.34 / Kuba2

smutné je to, že pokud nám to nedodá holywood až do kina/dvd/dc++ tak o tom nikdo nemá ani potuchu až skoro filosofická otázka, zda neselhala úloha médií, kterou musí suplovat americké filmy, založené na pravdě... Nebo jsme jen tak zlenivěli, že nás věci v médiích ani nezajímají ?

31. 10. 2005 / 10.54 / chechet

cierna afrika, v podstate uz cela subsaharska az po hranice juhoafrickej republiky, je pre nas uplne iny a neznamy svet. o tuto cast sveta sa vyraznejsie zaujimaju snad uz iba francuzi. "spravodajstvo", ktore z afriky serviruju nase media ale aj cnn a bbc, je iba takym slabym cajickom. TV5 ma pravidelny samostatny spravodajsky blok iba pre afriku. rozsiahle reportaze z konga (brazzaville), byvaleho zairu (dnes demokr. kongo), liberie a vsetkych tych sraboch, o ktorych sa vacsina sveta tvari, ze o nich nevie. kdo nejaku videl, vie o com hovorim.
aj preto je hotel rwanda pre nas tak sokujuci, pretoze o skutocnom zivote v afrike nic nevieme. a safari nam to nepovie...

30. 10. 2005 / 21.10 / ayaap

EFA: podle mě bylo. NAPŘÍKLAD: Zajedu k benzince podle mého názoru nevinně nabrat benál. Někdo dostane za svůj nákup dárek = medvídka třeba. Člověk si řekne, jakto že já, který jen kupuje benál dostane méďu, když za část jeho ceny nakoupí ropná společnost (SHELL pozn.red.) zbraně oběma znepřáteleným kmenům zbraně, aby měly možnosti a zárověň možnosti k útokum (ne těžit ropu). To je pro mě to: dojíme svou večeři, řeknem "to je strašný" a půjdem spát... Vím, že rozhřešení není, nechme to být.

30. 10. 2005 / 20.54 / efa

AYAAP: já neříkám že je to světoborná novinka. vím že je to starší film ale sehnal sem ho až teď, proto ten update. Do Ikei taky chodím ale o tom to myslím nebylo.

30. 10. 2005 / 18.35 / ayaap

Mě zas příjde, že se tady obejvují "světoborné novinky" (i když pro primitivní srdce fatální) s velkým zpožděním. Hotel Rwanda mě dostal, nicméně před půl rokem. Mohu ale doporučit zvlášť pro povahy, které při průchodu před SHELL nebo McDonald's bolí srdce... Jako kdysi mě. Vím, že TO JE, ADOPTUJI na dálku, snažím se žít poctivě, snažím se neplýtvat, ALE... JSEM ZÁPAĎÁK!! A jezdím do IKEA, SHELL, TESCO. A večeře dojídám. Kurva. ...... Řekněte mi někdo co mám OPRAVDU dělat!!! :)

30. 10. 2005 / 13.12 / Bishop

mám 5.1 se subwoofrem, domaci klasika od creativů, tak budu pamatovat a malinko to okotlím ;-)

30. 10. 2005 / 12.42 / peca

BISHOP: dej si to, efa přehání...;-) Jinak naprosto bombózní je scéna s tím náklaďákem, když vezou ty rodiny na letiště a cestu jim přehradí ti vzbouřenci.... doporučuju pustit v dolbysrrnd a bednicky vyskladat po celym pokoji.... zazitek jako prase

30. 10. 2005 / 12.38 / Bishop

O film jsem si řekl na FTP, hned jsem ho stáhl, ale po rychém proklikání se jím hledám odvahu už 3 týdny :). Těším se teď na něj víc.

30. 10. 2005 / 12.32 / efa

PECA: Patawa je starej opportunista. co se líbí jiným mu se nelíbí a naopak :)

30. 10. 2005 / 11.37 / peca

jojo, taky sem videl a dokonce psal {odkaz} , sem zvedavy, jak se vyjadri patawa, tomu se to strasne nelibilo:-))

30. 10. 2005 / 09.44 / sus

efa-dik za typy, zeme nikoho me fakt dostala, zrovna kdyz se tam strileli v zakopech spousta z nas si uzivala prazdnin par kilaku odtamtud nekde na plazi....fakt divnej svet......


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské