Aktuálně

16. 11. 2006 / ? / aktuálně

Hola vážení! Nově spuštěný YP BitTorrent Tracker na vás čeká na adrese http://ypmuzik.org/tracker. Tracker je veřejně přístupný všem, kteří se zaregistrují na této adrese, zároveň je už nějakou dobu přidaný odkaz v pravém horním menu YP. Po vyplnění registračních údajů obdržíte mail s linkem, kterým je třeba registraci potvrdit. Pokud by se tak z nějakého důvodu nestalo, bude váš účet o něco později aktivován adminem systému (nezakládejte proto víc účtů, pokud se vám hned po registraci nedaří se přihlásit).

Pro ty, co netuší, o čem je BitTorrent, je v fórech YP Trackeru nachystáno stručné vysvětlení včetně postupů, jak torrenty vytvářet (v současnosti pro klient Azureus, další přibudou posléze). Obecně je třeba jen zmínit, že BitTorrent je výměnná síť, kdy data můžete nejenom získávat, ale zároveň ta samá (ale i jiná) musíte nabízet. V tom se liší třeba od DC, takže pokud máte od svého providera nastavený nějaký FUP limit, měli byste počítat jak s tokem dat k sobě, tak i od sebe.

Úvodní stránka webu před registrací je částečně v angličtině, podstatné věci pro registraci, tak i následně v samotném trackeru jsou z majoritní části přeloženy do češtiny. Pokud jste někdy naříkali, že nemáte přístup na ono místo, pak je YP Tracker přesně řešením pro vás. Novinky na trackeru je možné sledovat i přes RSS výstup, ať už globálně, nebo pro jedntlivé kategorie samostatně. Tak a to je momentálně vše a vzhůru na YP Tracker!
Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
17. 11. 2006 / 09.42 / Krank

GYD: To už ale funguje i na DC++strong

16. 11. 2006 / 18.26 / Gyd

Z3RG: mel jsem na mysli spis to, ze cast tech dat sdilis uz pri stahovani

16. 11. 2006 / 17.35 / z3rg

no, spravne by i na DC meli lidi sdilet, ale vychcanku je vsude dost ... ostatne to na torrentech taky, tak budte hodny *14*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské