Ze života studenta

16. 11. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Poslední dva dny sem opět zavítal do školy. Mám tam několik restů s velkým R a tak sem se snažil vyžehlit co šlo. Něco úspěšně, něco méně. Co sem ale stihl byla včerejší kalba se spolužačkama. Ještě teď mě bolí kebule.

Krom školy sem ještě musel na namátkovou kontrolu živnostenského úřadu aneb střet se systémem. Naštěstí to proběhlo hladce. Nevím jestli to tu můžu psát, bo sem paní z živnosťáku web ukazoval, takže je možné že se sem bude vracet, nicméně byla to zase zkušenost. Komunikujete s takovým tetinama. To nemyslím nijak ve zlém a nechci aby to znělo nějak povýšenecky, ale je to prostě tak. Malý město. Strašný oldschool :) Kancl s interérem z roku 85. Paní všechno zapisuje rukou do nějakých složek. Zasvěcuji ji do termínů jako eshop, grafický design, multimediální komunikace, jednotný vizuální styl atp. Předložil sem účetnictví, ukázal stránky.

Zase sem se utvrdil, jak funguje školení na úřadech: "práce s internetem". Webová adresa se nepíše do adresového polička jen tak. Napřed musíte na www.seznam.cz a až tam do políčka vypíšete jankprimitiv, ne tak yongprimitiv? ne tak youngprimitif? Eh nakonec sem to paní napsal sám. Ukázal tríga a při odchodu nechal letáček na ypshop...tak takové je to v tom našem malém městečku. Vyražte do ulic máme tu prakticky pátek!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
17. 11. 2006 / 18.30 / zambicek

shit...nakonci samozrejme neni zadnej otaznik

17. 11. 2006 / 18.30 / zambicek

No neco jako, kdyz mi v patek volal jeden zakaznik a rikal mi: nemate nahodou tu vasi brozuru i v pdf?..ja ze mame, samozrejme...a muzete mi ji poslat? On to zakaznik chce poslat tim internetem?

17. 11. 2006 / 17.57 / Do

efa, měls na ni naléhat, že si něco musí koupit, že děláš kůlová trika a že se to bude určitě líbit jejím dětem, synovcům či vnoučatům k vánoců, že ji dáš kupón na slevy apod....
myslím, že by si řekla, že tebe už kontrolovat nebude pak

17. 11. 2006 / 04.41 / KRSone

Každopádně dobrý ůlet *8*

16. 11. 2006 / 20.27 / FBI

heh, uplne mi to pripomnelo, kdyz jsme si v KM sli zridit nove SIPO - na poste... presne jak pises - tetina... a ne jedna :) zasilani vypisu na email? - hmm, to jste tu asi druzi, kteri to po nas chteji... jak ono se to vlastne dela?.... :))

16. 11. 2006 / 20.23 / o.

prakticky patek... eeeej! nice. *13* *1*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské