Ze života studenta

14. 04. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Hi folks. Včera večer sem se vrátil ze školního plenéru. Musím říct povedené. Autem sme dojeli do bohem zapomenuté vesničky Spálov (když se divám na své zarudlé ruce, krk a hlavu - vim proč). Ubytování sme byli na místní Faře. Pohled z okna skýtal pohádkové scénérie. Kopečky, stromečky, slepice a kočka vyhřívající se na sluníčku, děti na kolotoči ve školce a sem tam projel někdo ve škodě 120 nebo na pincku :)

Na kresbu došlo záhy po příjezdu. Lehké výlety po okolí, máslení na kopci, focení, tlachání o kravinách, něco málo brk a slušnej zásek nad takovým médiem jako je papír a uhel k tomu :) Vtipné bylo, že sem měl štěstí na domorodce co šli kolem a strašně je zajímalo proč zrovna kreslím jejich chalupu nebo starou maringotku. Musel sem si vymyslet něco ve smyslu že kreslím typickým naivistickým stylem jako onen celník Rusó :) A tim sem se střepal dalších otázek typu: proč je ten barák tak pokřivenej nebo proč ty okna jsou ve skutečnosti mnohem menší než je mám na obrázku.

Večer pak pár pivek na návsi v hospodě, na večeři společnej guláš z obřího kotle, key rumy, debaty o všem možném a klasická snaha vyřešit hloubku vesmíru a vše co s tím souvsí. Příjemný to bylo a člověk měl možnost zase přepnout uplně někam jinam než normálně a to je pro mě vždycky přínos.Pro ilustraci přikládám pár fotek z galerky
jo a koupání nahoře bez nebylo takže pánové závist stranou :PKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
15. 04. 2007 / 12.53 / efa

TOYAK: heheh přesně :)

15. 04. 2007 / 11.46 / Toyak

A kdybyste chtěl trefit ty okapy, tak mi kapka tý zelený ještě zbyla. *1*

14. 04. 2007 / 13.37 / Hanzin

Skrbléé, do pajdavýho francouskýho revolucionáře....mazanej vejlet *4* *6*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské