Film

04. 07. 2007 / Filip Urban / film

Ola! Hlásím ze z Varů. Vystál sem si frontičku na free inet tak využívám chvili k menšímu updatu. Vše probíhá podle plánu, jen to počásko nám to trošku kazí. Kláda jak blázen, takže sme zašití v Thermalu a čekáme v nekonečných frontách. Filmy dáváme klasickou fintičkou vecpání se těsně před začátkem, ale takových zoufalců je tu snad většina a tak jdeme do boční fronty už hodinu a půl před promítáním. Zítra ale máme 3 regulérní lístky, takže to bude bez front a stresu.

Jinak dojmy z Českého Krumlova. Městečko je to krásné. Až možná moc v tom smyslu, že si v něm dokážu představit děj stědověkého filmu ale na žití to asi moc není. Takový spíš skanzen pro turisty. Ostatně jako asi všechny objekty v UNESCO. Ujal se nás Michal, který poskytl luxusní nocleh a krokety navrch :) Za což ještě jednou děkujeme!

Pražské bienále pak náročné, rozsáhlé a někdy vtipné. Jindy sem už neměl vůbec náladu na hledání autorovi myšlenky. Keith Harring nebyl špatný ale asi mě víc zaujali současní ňůjórští výtvarníci, zvláštěpak projekce západu slunce složená s tisíců kýčovitých fotek se zapadajícím sluncem. Mazec! No v kostce asi vše. Dnešní noc ve stanu doufám přežiju a jak bude vhodná chvíle, opět se přihlásím :) Ať to tu trošku žije. Takže díkyčau!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
08. 07. 2007 / 21.25 / Flako

DO: ja tam mam zeleneho smajlika a Culik me v tento moment nezajimal. Slo o to osloveni a taxem videl ty decka, ktera dnes maji batohy a zitra treba pojedou v okradani danovych poplatniku, manzelku-fiflenu- po boku.A zivot de daaaal *1*

07. 07. 2007 / 12.20 / Do

flako: ta s tím lístkem na odstřel to je jasný, ale ta "globalizující" autorka taky ... byla to kokotka, wo tom žádná, ale dávat to do souvislosti s nějakou vládou apod. to je čistá nemoc.

06. 07. 2007 / 21.06 / Džahoda z Krumlova

..Žít se tu dá...proč myslíš, že ne??? *6*

05. 07. 2007 / 02.21 / Bobikus

flako: ...ach jo, vopruz největšího kalibru
efa: máš buď dobrou paměť nebo nosíš sebou blok !!
já: už jen 22 dní ....!!

04. 07. 2007 / 22.12 / Flako

{odkaz} *1*

04. 07. 2007 / 17.30 / kryšpín

tak to jsme se minuly. Taky jsem na inetu v Thermalu, ale vzal jsem si vlastni PC. Ja prijel dneska a jak jsem zjistil, ze jse vsechno na zitrek reserve, tak premyslim zda ma smysl tu zustat. Ve Vodafone hotelu je vopruz a hlavne je to do kopce. A zrovna kdyz jsou svatky, tak tam jezdi jen jeden bus kazdych dvacet minut.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské