Ze života studenta

11. 10. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Eeegrh! Citoslovce předznamenávající udpate o kalbě :) A taky že jo. Včera vtipná historka. Šli sme na oběd, ale bylo plno tak sem se zeptal týpka co seděl sám u stolu jestli můžeme přisednout. No problém. Sedli sme, začali zdvořilostní komunikaci, kterou si tu dávám denně tak 3x. Where are you from? Which faculty are you studying. Which year? Where do you live here? etc..No ve finále při loučení z týpka vylezlo, že kdybysme chtěli, můžeme se za ním večer stavit do CASINO LJUBLJANA že tam jako student dělá údržbu automatů a že se dá na báru popít grátis.

Slovo dalo slovo a my se rozhodli že to testem. Pro sichr se koupila lahev vodky předem a lehce posilněni sme dorazili na kolech do Casina. Tam na nás týpek z ochranky trošku nechápavě civěl ale vše se vysvětlilo. Náš nový kamarád nás posadil k baru a zeptal se nás co si dáme. A tak sme pokračovali ve vodce s redbullem. Do družné slovanské debaty se přidal i jeho šéf a barman. Asi ve 4 ráno sme zjistili že sme ozaj najebaní :) srdečně poděkovali a opustili sme kasíno. A já si říkám. Kua. Stalo by se mi něco podobného v ČR? Pozval by mě někdo na x panáků jen tak?

Cestou na koleje sme to vzali ještě přes Matušův kolejní komplex a šli omrknout neskutečnou kolejní kalbu. Došli sme teda už dost pozdě. Kolem se povalovali jen pozvracení bruci (prvňáci) a párty finišovala. Botu byste neodlepili od země jak všechno všude lepilo, plný patra studentů, bordel nehoráznej. Šli sme do suterénu, tam fungoval improvizovaný bar. Borec se tam houpal na žlutých trubkách (pravděpodobně od plynu) hudba řvala na plný koule a já si připadal jako na nějakým festivalu. No úlet prostě!

Nemělo cenu se pouštět do větších akcí tak sme nasedli s Luckou na kolo a odebrali se na naše koleje bo ráno sme měli být ve škole na půl devátou. To se nám samo moc nepodařilo a do školy sme se domotali asi o půl dvanácté.

Měli sme mít ilustraci s profesorem Papičem. Z doslechu vím, že by to měl být pohodový týpek, milovník marihuany a pomalého projevu. Ale Papič překonal mé představy. Pohodový pán v letech, který nám kladl na srdce ať hlavně pracujeme pomalu a bez stresu :) A zbytek konzultací nám na mapě ukazoval místa, kam se máme určitě zajet podívat a jaké víno je ve Slovinsku nejlepší. Tahle country mě začíná bavit čímdálvíc :)))Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
11. 10. 2007 / 21.51 / chachar

fucking TESCO

11. 10. 2007 / 20.18 / efa

hele můžu se zeptat

11. 10. 2007 / 20.09 / fd

a jenom me napadlo, da se zjistit kdy tam v Ljub.. jsou prijmacky na GD / visual communications ... letos ??? na jejich webu sem nic nenasel ... A laka me to zkusit (-:

11. 10. 2007 / 20.04 / fd

hej efa, trochu zavist ale preju ti to (-: + kdyz je rec o slovinsku, nasel sem tohle {odkaz} od slovinske tvurkyne Jaka Železnikar {odkaz} , via {odkaz} mysleim ze tam o ni asi jeste uslysis, bye!

11. 10. 2007 / 19.44 / Bobikus

na kolo jako dopravní prostředek nedám dopustit..

11. 10. 2007 / 19.21 / fbi

a co srbsky vypravec Mamko Tatic? :)) {odkaz}

11. 10. 2007 / 18.51 / o,

pekneee! jeste potkat Stojana Jakotyce a je to. *1*

11. 10. 2007 / 15.23 / alx

a uz se to rozjiiizdiiiiii

{odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské