Ze života studenta

15. 10. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Hi folks! Hlasí se váš zpravodaj ze Slovinska. Lehké shrnutí víkendu. V pátek sme chtěli omrknout moře. Slovinsko má nějakých 25 kiláků pobřeží. Tak sme to celé projeli asi za hodinku :) Nadýchat se přímořského vzduchu a nasát atmošku "u móřa". Z Lublaně jste za hodinku a půl u vody. Je tu všechno blízko což je super.

Chyba našeho tripu byla, že sme vyrazili dost pozdě takže plán byl ubytovat se někde u vody, dát si piknik s dobrým vínem a pršutem a druhý den pokračovat do Terstu v Itálii a pak zpět. Jenže ouha! Apartmány značně po sezóně takže buď bylo zavřeno a nebo chtěli za noc 60 euro!!! To je mé měsíční ubytování na kolejích tak sme poděkovali a vymysleli plán, že zajedem do Chorvatska a tam šéfnem nějakou SOBE :)

Jenže ouha. Chorvati maj vyděláno a nechtělo se jim řešit 4 studenty s ubytkem na jednu noc takže mi německy tvrdili besetzt a v infocentru v městečku se na nás ženská dívala jako bysme přišli z kosmu a tvrdila že minimum 5 nocí. Tak sme dali piknik (bez vína) v nějakém chorvatském městečku u moře a vyrazili zpět do Lublaně.

Sobota másling, neděle jakbysmet. To sme akorát vyrazili do brutálního nákupního centra. A celkem příjemné zjištění že Slovinci nejsou takový magoři jako my. U nás jsou v neděli tyhle chrámy konzumu nacpané lidma, tady se ve 3 hodiny odpoledne vše zavře a nikde ani noha.

Večer už jen pravidelné nedělní CSko. Hojná účast a parádní atmoška. V každém případě kdo hrajete counterstrike source a chtěli byste si zahrát, máme na YP FORU spešl auditko na domlouvání termínů a rozbor matchů (kdo byl hrdina zápasu, kdo lama dne, komu se co trhalo a komu špatně funguje myš :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
15. 10. 2007 / 15.14 / Marty

komu asi tobe *8*

15. 10. 2007 / 09.30 / Johnny*

btw přeji všem primitivům aji cheerleaderovi příjemný týden ve shonu
ps: čest práci
rukám klid

15. 10. 2007 / 09.29 / Johnny*

omg to je zase ráno
a ještě k tomu ten sours
kua asi ho budu muset stánout


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské