Ze života studenta

15. 01. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Tak! A je konec. Zítra nahážem věci do borůvky a vyrážíme domů. Ten semestr utekl jaksi rychle, ale myslím že mi to celkem stačilo :) Možná by bylo na konci dobré poděkovat, zhodnotit a tak.Včera sme uspořádali na kolejích leavingparty pro spolubydlící na patře. Párty to byla veliká. Pilo se a tančilo do brzských ranních hodin. Dostali sme s luckou kolejní trička a luxusní pivní krýgly se jménama všech z chodby. Milé. Nemůžu si pomoct. Slovinci na mě zanechali pozitivní dojem. Nemám snad jedinou negativní zkušenost nebo zážitek. Vše fungovalo, když nefungovalo, pořešilo se. Lidi kolem i učitelé ze školy příjemní lidi. Dnes sme byli s profesorem typografie na kafíčko. Pozval nás posedět, pokecat o životě. Nebudu se tu rozepisovat o tom, jak jsou v mnohých věcech Slovinci dál, protože je to relativní. Možná sem měl jen štěstí na lidi a na situace a kokotů se tu asi taky najde požehnaně.

V každém případě, až budete v létě opět mířit k móřu do Chorvatska, vemte to přes Lublaň. Projděte si město, dejte si výborné kafíčko na nábřeží, omrkněte Plečnikovu architekturu a můžete jet dál. Litovat určitě nebudete. Já osobně se sem budu vždycky moc rád vracet. Adio Slovenia! Pleasure to live here!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
16. 01. 2008 / 18.35 / efa

KONY: to je pravda, ale ta reakce na to byla obrovská. všude potkáš magora o tom žádná

16. 01. 2008 / 07.36 / KONY

EFA: no negativni zkusenost nebo zazitek mas mozna ohledne toho zabiteho kluka v klubu (i kdyz jsi tam treba nebyl osobne)

15. 01. 2008 / 19.46 / Frogy

EFA: udelej toho pruvodce v google maps, neasi *14*

15. 01. 2008 / 18.21 / sus

sem se tak zinspirovala ze planuju v lete vylestt Triglav a pozevlit u more a mrknout na Lublan...tos uvidim, snad to klapne!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské