Aktuálně

17. 10. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Pátek! Thx god! Za chvilku vypínám komp, nasedáme do borůvky a hurá směr Kroměříž. Dlouho jsem tam nebyl a navíc to snad i vypadá, že se blýská na lepší časy, co se nových podniků týče. Jednak se do toho opřel Nuda, který otevřel hospodu u bývalých Procházků (modří vědí) a druhak ve vodní se ze Sierry baru stal nějakej lepší podnik s hudební produkcí. Rezidenty tam jsou Prior s Kraťou, takže pokud se pití zvrhne v chuť tancovat na slušnou muziku, příležitost tu je! Tak to asi dneska a zítra půjdu omrknout a pak podám report.

Krom toho jsou taky volby žeano. Takže žádný vymlouvání, že váš hlas tu nic nezmění. Poďme volit! Jinak se vyhecujou jen důchodci, co to v pátek nepřehnali s alkoholem a pak ty výsledky můžou dopadnout hrozně.

Jinak na chatu už je přihlášeno 17 lidí! Takže se jede! Juch! A kdo se ještě nerozhoupal, tak mi dejte vědět mailem. A bylo by na čase se na fóru synchronizovat v tom kdo koho může odkud kam vzít. Bo míst na parkování tam moc není, tak ať nejezdí neobsazená auta.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
19. 10. 2008 / 18.42 / bert

... a taky že ty výsledky hrozně dopadly. Měl jsem dojet volit kua; jsem tušil, že se to beze mě v těch krajích všechno posere.)

17. 10. 2008 / 16.05 / swordus

A pak že marod... napřed bacil,pak DeBlob a teď páárty v KM *1*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské