Cestujeme

23. 09. 2009 / ? / cestujeme

Tak asi poslední update, zítra už jen pořešit minivan na letiště a domů. Aktuálně ze střechy hostelu, kterou jsme po hříchu objevili až dneska a je to škoda, páč je tady výhled na Harlem, jsou tady křesla a dobře se tady sedí.

Nových vtipných historek pomálu, naši crew se nám podařilo roztrhat a každý si tak nějak jede svoje. První nervozita ve skupině, první konflikty, napřed jsme s Martym Ivana přinutili k nákupům v Shoemanii a večer ho naopak ztratili v Soho, načež jsme se nenašli a večeřeli v mexické restauraci na Amsterdam street sami, zatímco Ivan klepal na dveře našeho pokoje v naději, že na něho čekáme. Nečekali. V tu dobu už jsme cpali Fajitas u mexičanů.

Jinak teda zkratkovitě - s Martym jsme si dali v pondělí pár piv v Rattle and Hum (cca 50 minipivovarů tam prodává svoje piva a jakože joo), pak pre-season NHL v Madison Square Garden (to taky jakože joo), nákupy bot v Shoemanii (jakože né) a oběd v Saigon Grillu (vietnamská kuchyně, něco jako na Vinohradské, ale psali o tom v NY Times, na rozdíl od té na Vinohradské).

V Harlemu se nám tak nějak hromadně líbí. Niggaz sou v pohodě a opravdovější, než niggaz z Francouzské na Zacharu, metro je lepší v Praze, protože NY subway je pojízdná lednička, zatímco na perónu je to jak v pekárně. Naše stanice je 116st (v úterý tam znásilnili nějakou slečnu, tak tam teď visí WANTED cedulka s niggou v kapuci) a lahváče kupujem u Etiopanů za rohem za dolar.

Toš dalo by se tady asi nějak tak fungovat, ale na to teď kašlat, důležitý je provízt všechny ty věci nakoupený v New Yorku, protože si asi dokážete představit, kolik toho poveze někdo, o kom se všude okolo ví, že to.

Čtyřicet padesát tisíc.

Minimálně.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
25. 09. 2009 / 09.15 / peca

vůbec ne, na drsno, z čisté vody!

(no ono stejně nic tak brzo neletělo totiž)

25. 09. 2009 / 09.04 / [ K! ]

PECA - a s použitím toho triku jít poslední a nacpat se k jinýmu letu?

25. 09. 2009 / 08.06 / peca

tož to se tak nedá říct... :) Každopádně celní kontrola pohoda, jsme tu s celým kontrabandem!

25. 09. 2009 / 00.17 / chechet

a povezie toho viac trickobaron alebo ten kdo 40-50 tisic (minimalne)??

24. 09. 2009 / 16.33 / tequil

a nebo to udelat jako Viking Wiki a priznat a proclit neco maleho

24. 09. 2009 / 06.15 / Fešák

Jak říká Rumcajs Efo...rozhodně se ale 2x ujisti že se nepřipojuješ k letu z Afganistánu nebo Jižní Ameriky ....to by ty bedny s elektronikou nechaly být bez povšimnutí.......ale prej si prži tom dávaj na prsty kondom...vlastě po tom co sem viděl Tvoji novou kolekci tak by se Ti důkladná celní kontrola mohla i líbit *14* *15*

23. 09. 2009 / 21.20 / rumcajs

Tak pozor na celniky po priletu, at vam nevymeri clo.. Z osobnich zkusenosti doporucuji osvedceny trik.. po priletu jit pro zavazadla mezi poslednimi, pak pockat dalsi cca pul hodinku a primichat se tak k jinemu letu.. Celnici vylezaji na kontrolu vzdy jen pri priletu letadla (hlavne z USA a podobnych zemi mimo EU) jenze jak vetsina lidi odejde, tak zase zalezou a je tam prazdno. Takze staci pockat a jit pozdeji s nejakym treba EU letem a nikdo se na nic nepta :-D Takze good luck a kdyby neco zapirat, zapirat, zapirat..

23. 09. 2009 / 20.49 / zoom

cool nákup na závěr.. jinak ze si pojede kazdy na sebe sem trochu ocekaval..dulezity je si to uzit!! *1* *13*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské