Aktuálně

18. 02. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Aby to tu nebyla taková deprese, je potřeba přidat optimistický článek. Zítra mě čeká pohřeb.... Smutná událost, plná emocí a smutku, rozjímání a odevzdání. Poté posezení s rodinkou. Strýcové a tety, které sem viděl 2x v životě. Posedíme, popijeme, zavzpomínáme. Vybavuje se mi tenhle klip od Buty. Můžu ho vidět stokrát a pokaždé to na mě působí stejně silně a emotivně. No dost...

Týden utekl jako voda a já se nezastavil. Zakázek se sešlo, ale je to přijemná práce. Vůbec sem rád, že dělám něco, co mě naplňuje a baví a je to pro mě neustálá výzva. Práce je podstatnou náplní našeho života a já jsem moc rád, za tu svou.

V úterý jsem se byl podívat v Uherském Hradišti. Otevřeli tam pobočku Zlínské fakulty a studují tam budoucí grafičtí designeři. Učí tam moji bývalí spolupracovníci a když sem byl na konzultacích a sledoval ty debaty o pozici písma k filmovému plakátu a filozofování o prokladech, barvě pozadí a hledání konceptu, úplně se mi zastesklo po škole, po té akademické atmosféře plné jistot a pohody :)

Zítřek nějak přežít a víkend si užít. Pohodové dva dny volna přeju. Thx god its friday! (co nevidět :)
Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
22. 02. 2010 / 13.37 / Naar

docela huszy co se bere na grafice...je to jen pro miomoradne nadane..

19. 02. 2010 / 17.37 / o.

thx god za praci, ale ty patky taky nejsou spatny... *13*

19. 02. 2010 / 12.47 / canny

z pohřbu mýho dědy si pamatuju, že to nakonec bylo strašně milý. všichni seděli, popíjeli a vzpomínali, hdoně na ty vtipný věci. jedno z nejlepších setkání velký rodiny, jaký jsem zažil. tak přeju aby to bylo podobný

19. 02. 2010 / 07.20 / KRSone

No jo v hradišťu je ale že by napsal a stavil se pro vínko do sklépka tak to nic.. :) Jinak v pátek olomouc máš li cestu dej echo efo.. :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské