Gamesky

08. 04. 2010 / Filip Urban / gamesky

V mém must see seznamu mám stále nezaškrtlou návštěvu pravé japonské automatové herny. Ultrabarevná místnost s obskurdními automaty simulujícími snad vše na co si člověk vzpomene. Brutální mlátičky, závody, zblbé japonské teenagery.

Malou náplastí budiž mi nová hra pro Wii - Tatsunoko vs. Capcom ULTIMATE ALLSTARS. Kdo je trošku zasvěcen do problematiky ví, že Tatsunoko a Capcom jsou japonské herní společnosti chrlící legendární mlátičky. Hrdinové z těchto her se stávají legandami no a tyhle dvě firmy spojily síly a vydaly krutopřísnou mlátičku se všemi svými hvězdami.

Ta nejklasičtější řežba jakou si dovedete představit. Ultra combo, hyper brutal attack, 20.000 bilion hit, air combo. mega crash, gigantic smash, hardcore boom bang kill. Vražedná comba tu sbíráte ve šíleném tempu. Hromy, blesky, japonské výkřiky a do toho všeho psychadelické elektro přesně takové, jaké si představíte, když vlezete do nějaké herny. Prostě BOMBA! Ovladač křečovitě mačkáte a kouzlíte hypercomba jak o život. Postavičky předvádí ty nejšílenější pohyby. Vyřídit protivníka je na otlačené prsty a po třech zápasech vám hučí v hlavě jako v úlu. Tak nějak přesně si představuju návštěvu japonské herny. Jsem nadšen! Teď už jen najít někoho, kdo by se nebál mě vyzvat v duelu, bo bitva s kumpánem je zase někde jinde. Chlapci dávají 9 hvězdiček z 10ti. Hua hua! dž dž hua dž!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
08. 04. 2010 / 18.55 / swordus

epileptikův ráj :-)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské