Aktuálně

26. 07. 2011 / Filip Urban / aktuálně

Fuf! Hektické obdobíčko. Nicméně dneska asi klíčovej moment pro budoucnost. Podepsal sem kupní smlouvu k bytu a prvního října se stěhujeme do nového. Těch podepsaných papírů, to bych nikomu nepřál...

Zítra blázinec pokračuje. Do Km, nějaký schůzky, vzít kombíka, naložit štendry a stan, zpátky do Brna. Ve čtvrtek brzo ráno hurá do Prahy na letní Code:mode se stánkem. Postavit, vybalit, políbit Nitku na čelíčko, nějaký schůzky, zpátky do Brna, sestříhat nějaké animace, v pátek do Kroměříže, pobalit se a hurá do Morkovic, kde propukne Tyngltangl. Z toho blázince vypadnu (dost pomačkanej) v neděli. Hurá do Prahy, sbalit stánek, všechno naložit, hurá do Brna a...umřít :)

V mezičase sem zkusím něco napsat...Pokud ne, uvidíme se ve čtvrtek v Práglu nebo o víkendu v Morkovicách :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 08. 2011 / 17.05 / dreadless

klasika.. rikam si, zajdu na code:mode, koukam, do kdy to jede... prizpusobim tomu svuj sobotni program, aby to krasne vyslo. v sedm vecer v sobotu na naplavce, a koukam, jak vsichni balej, avizovanej konec akce v devet evidentne dest trosku zkratil... vloni to nebylo v nedeli vubec, kdyz jsem tam sel, a letos zas zauradovalo pocasi. asi mi neni souzeno :]

27. 07. 2011 / 13.02 / o.

Efa jako inspirace pro song dne z lighties nineties:) {odkaz}

27. 07. 2011 / 09.59 / zoom

Takovyhle akce zazivam obcas taky, pak se divim,ze jsem za den ujel skoro tisic kilaku.. To se budes muset setrit na TT a hlavne nebudes mit pohodlicko v obytnaku..

27. 07. 2011 / 07.47 / efa

Do: je mi jasný že v podobným módu jedeš už nějakej pátek :) Na tynglu si dáme černý čaj a podiskutujem u dobré knihy :) Šetři se!

26. 07. 2011 / 22.40 / Do

paráda efa ! to je jízda ... tomu se říká život :-D
mám rád rozjímání v přírodě, deštivé odpoledne s černým čajem, dobrou knihu, ale todle mám taky rád !

26. 07. 2011 / 22.33 / lucky_man

Jééé, tak to by se mi silně nelíbilo....muset takhle tříštit pozornost, síly a tým na dvě akce na dvou koncích republiky. Tak že bysme to vzali na TT přes náplavku v pátek? Ať vidím obě akce? :-)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské