S rodičema do Londýna

02. 05. 2013 / Filip Urban / cestujeme
S rodičema do Londýna

Cestování s rodiči se vyvíjí. Nejprve oni berou vás, vymýšlí cíl, obsah cesty, zabezpečují aby bylo co jíst, kde spát, kde si hrát. Já už sem se dostal do věku, kdy se role vyměnily. Naplánovali jsme s Nitkou, že vezmeme rodiče někam, kam by se sami nevydali. Ať už z důvodu, že by se nedomluvili nebo že preferují jiná místa. Vybrali jsme Londýn. Úžasnou metropoli, která tepe současným životem a je to zkrátka pupek Evropy. Nitka vzala mamku a taťku a já už bohužel jen mamku v dobré víře, že alespoň na chvíli zapomene na trable z posedních měsíců. Objednali sme letenky přes Ryan air, ubytko přes airbnb a jelo se.

Ubytovaní jsme byli kousek od Bricklane. Místo, kde probíhá aktuální dění v Londýně. Výlet sme plánovali podle toho, co nám přišlo za "worth to see", ale ne vždy se trefíte do vkusu a přání rodičů. Naštěstí ten šok z jiných národností a kultur brzo odpadnul a "cigánov" to byl jen první den :) Nicméně indickou kuchyni jsme moc nezaujali.

No za ty 3 dny pobytu sme prošli co se dalo a ty klíčové věci sme jim ukázali. Nitčini rodičové vypadali nadšeně a poctivě šlapali ty kilometry a kilometry městem. S mojí máti to už bylo horší, ale s tím já ani Londýn nic neuděláme.

Nosil sem sebou foťák, takže tu hážu jednu turistickou galerku

Londýn je město, které nás moc baví a každá jeho návštěva je jiná, nová, přínosná a pestrá. A po tom šoku z Kuby jsem byl prostě fascinovaný tím, jak tam všechno dokonale a bezvadně funguje. Prostě ty služby a přístup lidí je tam bohužel ještě na míle vzdálen České republice. Vemte rodiče a ukažte jim kousek světa. Stojí to za to!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
03. 05. 2013 / 15.13 / bodieczech

Londýn je super!

A vyvážení rodičů palec nahoru. Maminka už byla za poslední tři roky v Londýně, Holandsku a Belgii :)

03. 05. 2013 / 09.32 / [ K! ]

Věro, bejt jen o něco větší tvrďák, Vaši poslední větu si nechám vykérovat přes celý záda.

02. 05. 2013 / 21.47 / Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně

Airbnb vůbec neznám, používám booking.com.
Jinak s tím jak v UK "všechno dokonale a bezvadně funguje" musím souhlasit, vždycky když jsem tam byl cítil jsem se velice dobře - s tím že tak nějak by to mohlo být u nás v ČR kdyby nás komouši od první republiky nezkurvili.

02. 05. 2013 / 19.21 / efa

To je pech no :( Je dobré si číst reference a minimálně může dát ženské negativní referenci. Já zatím s airbnb ty nejlepší zkušenosti

02. 05. 2013 / 16.58 / Adelaidex

Moje kamarádka byla přes airbnb v Londyne loni v srpnu, blokla 5 lidi. Jakmile dojeli na místo, pani co pronajímala zjistila, ze jsou 4+1 dite, (dite 3 roky) vyhodila je, kamoska kontaktovala okamzite airbnb, co to ma znamenat a co ted, protože to bylo vecer. Airbnb odmitlo pomoc, nezajem. Takze prachy nevratily -20 000 Kc. Museli sehnat další ubytko, coz se samozrejme strasne prodrazilo! Takze zkušenost celkem bida!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské