Ze života studenta

22. 10. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Mám tu jedno akční video při cestě na kolech z obědu na koleje. Co myslíte? srazí mě auto nebo ne? :) Rozuzlení najdete ve videu

Jinak dnes sme si byli pro kola do servisu a luxus. Nová pneuška, utažený promazaný kolo. Navíc ve středu mi tam cosi přeskakovalo když na to člověk trochu dupl a taky opravené. No a k tomu nová pumpička (kterou sem měl půjčenou a zlomil sem ji) a betelné řetěz a platil sem 20 euro. Týpek žádný ojeb, mohl mě natáhnout jak by chtěl. pssss...Turist ale férově mi opravil kolo naúčtoval supercenu a lámanou angličtinou jen zahlásil ať pozvu Lucku radši na kafe :) A kdyby něco máme hned dojet poladit. Tak to má vypadat!


Gamesky

22. 10. 2007 / Filip Urban / gamesky

Mám tu pár screenshotů z nového GT v porovnání s real fotkama. Schválně, kterej obrázek níže je real a kterej komp he? :) Celkem sem se na tom zaseknul. Už mě chtějí taky oklamat! A málem se jim to povedlo. Jo a link poslal Gyd :) To tu uvádím proto abyste klikli na jeho nick a on usínal se slastným pocitem že měl dnes 140 lidí :))))


No a koho to nezajímá tak sem přidal pár hlášek do kalníčku. :)


Film

22. 10. 2007 / Filip Urban / film

Za víkend sem stihl mrknout na pár filmů, tak jen ve zkratce mé názory. První co mi tu leželo na disku je krimi sci-fi NEXT s hrdinou co vidí tuším 2 minuty do budoucna a ví co se stane. Klaďase tu hraje Nicolas Cage. Ano ten s těmi prokletými kouty a film je to panečku debilní. Už ta myšlenka že někdo vidí do budoucnosti, omrkne co se mu stane a pak se zachová jinak mi přijde prvoplánově možná zajímavá ale jinak je to přece čirý nesmysl. Navíc ve filmu je tolik dějových errorů, že si říkám komu stojí za to, něco takového točit? Cage vidí 2 minuty, pak se zamiluje do buchtičky, tu unesou teroristi co chtějí vyhodit celý USA do vzduchu. On teda že pomůže ženské s FBI a najednou vidí snad půl dne do budoucnosti a všechny tam pořeší a pak stejně vyletí do vzduchu a pak se probudí ze snu a je konec a já dávám 4 hvězdičky z 10ti za tenhle nesmysl.

Druhým filmem jsou The simpsons movie. Ale jo. Sousta srandy kolem a už klasických gegů a i vtipná zápleka a dobrý konec jak to má být. Taky už znám první slovo které řekne Meggie. Je to slovo dvojka :) na konci filmu, takže se asi máme zase nač těšit ale vpodstatě nic zásadního. Bavíte se prostě jen dýl než v jedné seriálové epizodě. Pro milovníky prostě MUST SEE. Chlapci dávaj 7 hvězdiček z 10ti. Kdyby tak natočili celovečerák Futuramy to by bylo panečku...

No a včera večer sem si dal ještě sci-fi thriller SUNSHINE. Podle mě slušná scifi po delší době. Bandička hrdinů s obrovskoku pumou se vydává ke slunci, které už nepraží jako dřív a lidi na zemi mrznou. A Ikarus II je poslední jejich naděje. Všechno se jim tam tak krásně začíná komplikovat a ste slušně vtahování do děje ale poslední třetina mě trochu zklamala. Naprosto nesmyslně se tam objeví kapitán Ikarusu I který není přesvědčený o tom že by lidé měli přežit a začne to tam hrotit. Do té doby je to moc pěkné udělané. Hlavně vizuálně je to zážitek. Dechberoucí scény, když se štít natačí proti slunci, exploze na lodi, no je to moc pěkné ale patrně nic pro hardcore sci-fi nadšence. Nicméně z těchl 3 filmů mě Sunshine bavil nejvíce a tak mu dávám 8 hvězdiček z 10ti :)


BTW: uvídám tip na nějaký dobrý nový film. S touhle lajnou je to otázka minut :)


Ze života studenta

22. 10. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Hlasí se nepravidelný zpravodaj ze Slovinska. Studené počasí dorazilo už i sem. Bohužel :( Zahrádky barů a restaurací se nenávratně vyklidily. Najdete sem tam ještě nějaké odvážlivce co si dopřávají cigárko outside (protože tu mají zákaz kouření ve veřejných prostorách) ale to je tak vše. Život se přesunul dovnitř. Co se dá dělat. Tenhle víkend sem prakticky nevytáhnul paty z kolejí. Krom sobotní oslavy Matušových narozenin na jiných kolejích a nedělního bolehlavu, který mě trápí ještě teď.Jinak podstatnou novinkou je, že zítra po videoartu nasedá naše čtyřčlená posádka do borůvky a vyrážíme směr ČR hned z několika důvodů. Nějak mi hapruje zadní kolo (ložisko nebo co) taky musím přezut na zimní pneu a dovést si zimní oblečení. No a hlavně vidět Nitku a s kumpánama zajít na pívo. Pořešit nejrůznější věci ohledně studia ve škole a zpáty pojedeme 4.11. To jen tak pro informací pro milovníky mých updatů odkud, kdy a kam :)

Jinak problém s ucházející pneumatikou na kole vyřešen. Vzal sem to prostě do servisu. Bude to stát 10 euro a já už nebudu muset používat na každých 500m pumpičku :) Taky Lucka si dala svého bělouše do servisu a to když ji asi po stopadesáté spadl řetázek, který se přetrhl a zahučel přímo do kanálu :) Historky s kolem by vydaly na kvalitní knihu pomalu. Doufám, že si ho ještě užiju než napadne první sníh.


Aktuálně

20. 10. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu tip na nový a jistě originální blog. Je to vlastně videoblog a nemá ho na svědomí nikdo jiný než Zdenda zvaný Polish. Později z důvodů záměny s policí nebo s Poláky upravený na Poulish.

S tímhle pardálem sem strávil přes 3 roky společného života na Zlínském privátu Božena a dnes se potkáváme zřídka, protože já sem v Brně (nebo v Lublani :), on v Praze a potkat se v Kroměříži je spíše otázka náhody nebo dlouhého domlouvání po icq, tak sem rád že si tenhle nadpozemšťan založil svůj blog (osamostatnil se od těch dvou skinheadů z Kotrmelců) a já se na něj budu moct pravidelně chodit dívat, zjišťovat jak si Zdenda žije a hlavně ho budu mít pořád na očích :) Go on Poulish! :)))


Aktuálně

19. 10. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Kyberprostor. Vždycky znělo pro mě tohle slovo naprosto magicky a neuchopitelně, ale on je to vlatně jen internet, ve kterém denně surfuju, máchám se, topím :) A komunikace mezi lidmi jeho prostřednictvím se dost liší od běžné komunikace. To víme všichni. Gyd mi poslal zajímavý (zajímavý v tom nejlepším slovasmyslu) článek: Proč je komunikace na internetu jiná. Doporučuju tomu věnovat 5 minut. Rozhodně důvod k zamyšlení a uvědomění si, že tu pravděpodobně vzniká v lidské komunikaci něco nového, neobjeveného a rozhodně něco nepřehlednutelného :) To je věc ten kybérprostor co?


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské