Aktuálně

23. 03. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Ehm. Jeden jární fresh brand new colourful and juicy yp splashscreen :) Hezkej víkend všem! Thx god its friday!


Aktuálně

23. 03. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Poďme se přesunout v čase tak o 25 let, kdy se v zahraniční televizi objevovaly televizní spoty na první stolní počítače, o kterých sme my oldschooleři snili :) Mám tu 3 televizní spoty. První je na ATARI 600 XE, Druhá na ZX SPECTRUM a třetí na COMMODORE 64 :) Jímá mě nostalgie hehehe....

A pradědečka toho všeho máme tady. První komerční spot na PONG :) no a poslední věc se kterou vás budu prudit, je reklama na POLE POSITION :)))))


Aktuálně

22. 03. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Čtvrtek = Filip a Filip


Aktuálně

22. 03. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Dostal sem mailem echo na akci zaštítěnou Redbullem. Na téhle firmě se mi líbí že teda krom předražených energydrinků, které na mě nefungují organizuje fajn akce. Jedna z nich proběhne ve Zlíně 17.4., Ostravě 18.4., Brně 24.4. a Praze 25.4. vždy od 17:00. A o co jde?

Kdo dokáže shodit vejce z výšky 15 metrů, aby neporušené dosedlo na zem, a vyhraje tak seskok padákem nebo 9999,- Kč v hotovosti? Nezávislá porota bude hodnotit hladké přistání vejce na zem a show před samotným shozením ze startovní věže. Vyhlášení vítězů a předání cen proběhne od 21:00 na afterparty v klubech Golem, T2, Yacht a Kruháč.

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavou hudební produkci, výzdobu,videoprojekce atd. Vstup na odpolední akci i afterparty je grátis!

Více informací a přihlášky na www.redbullvajicko.cz . Jak na to ukazuje nejlépe toto video


Aktuálně

21. 03. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Kdybych se jmenoval Jaroslav, už bych byl patrně v lihu. Začalo nám jaro. Stejně mě nepřestává fascinovat ten pravidelný koloběh. A taky mě to naplňuje jakousi jistotou. Nevím co bude zítra, nevím co bude za měsíc, ale vím, že dnes začalo jaro a taky vím že po něm příjde léto a než se naděju, všechno zežloutne a napadne sníh (možná) a já budu vědět, že se můžu těšit na jaro. Pánové, už asi pozdě, ale jarní kytička by vaši přítulkyni určitě potěšila :)


Cestujeme

19. 03. 2007 / Filip Urban / cestujeme

Mám za sebou náročný víkend, strávený v Krakowě. Je vždycky lepší vyrazit na poznávání nějakého města za někým, který tam už nějakou dobu funguje a může vás tak zavést na místa, která bych běžným cityzewlingem neobjevil. Proto sem plně využil nabídky svého spolužáka Fíli, u kterého sme jednak mohli bydlet a druhak se nás ujal coby zodpovědný tourguide a já si tak můžu Krakow odfajfknout jako 100% zmapovaný :)

Asi největším zážitkem pro mě byly koleje, na kterých sme bydleli. Mám pocit, že něco takového může fungovat jen v Polsku :) Fantastické prostředí (viz fotky v barevné galerce). Jak to celé ještě může fakčit a že to ještě někomu nespadlo na hlavu je pro mě záhada.

Druhé příjemné zjištění byla návštěva několika kavárniček, hospod, barů a klubů. Jestli za něčím do Krakowa tak určitě za kavárnickým zewlingem. Toliko vyštýlovaných míst sem dlouho neviděl. Skvělý!

Co bylo naprdel, bylo počasí. V sobotu fakt hnusně od rána do večera, takže sme většinu času strávili právě v kavárnách, což nebylo nijak na škodu. Neděle už byla lepší. Trošku sme si přivstali a zašli se v neděli dopoledne podívat na pravý polský trh. Další velký zážitek a takových motivů k focení, až sem nestačil maškat spoušť :)

Víkend moc příjemný, byť dost náročný. Cestu z Krakowa do Brna sem dal s borůvkou za 4h a 10 minut a sem rád, že mě žádnej polák nesmetl ze silnice, protože to jsou uplní magoři. Dost povídání, jestli máte chvilku, uvařte si kafe a mrkněte na dvě nové galerky. Fotil sem černobíle, protože v takovém zataženém deštivém počasí se barva těžko loví ale mám i pár barevných kousků. Tak. A jdu zase makat.Víkend v Krakowě


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské