Aktuálně

11. 10. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Whuuuuuuuuuuuuz up! Chvilka pro update. Pořád se něco děje. Aktuálně se bavím vybavováním nového kéru. Nákup v Ikea byl pro mě zážitkem. Někdo to má sakra vymyšlený a promakaný do posledního detailu. Vrcholovej marketing v praxi. Pořídili sme serepetiček od rohožky do předsíně po pracovní stůl. Úroveň designu je tu nejvyšší ze všech možných nabídek mainstreamového bytového designu a i za rozumný peníz. Pomalu zjišťuju, že se ze mě stává domácí kutil. Na smontování stolku sem se těšil už od pokladny :) Vyčerpávající návod, který najdete v krabici nedovolí udělat chybu ani tomu největšímu negramotovi (jako jsem já :). V bytečku začíná být útulnu, až na ty ukrajince, kteří berou kladiva do rukou od 7:00, v čase, kdy mám ještě hodinu zaslouženého spánku :(

No ale to sem řešit nechtěl. Chtěl sem vás pozvat na páteční mejdánek do Kroměříže. Bo totiž otvíráme ten shop. Jako bude to hodně hektické a hodně za provozu ale cirkus BUDE! :) Takže pro užší kruch známých máme přípravenou kolaudačku přímo v shopu cca od 19:00. Bouchnem šáňo, sus donese jednohubky a pak se přesuneme na piáno kde od 21:00 vystoupí župní přebor v DJingu :) jako Gyd, Helm, Jerome, Prior, Kaz... Dojděte si na panáčka, potlachat, potančit, pobavit se. Já dnes valím do Km, zítra do školy a pak zachraňovat co se dá v shopu, aby o aspoň nějak vypadalo. Solidně hektické období u mě, asi jedno z nejhektičtějších, které vůbec zažívám....díky a v pátek čau!


Aktuálně

09. 10. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Mnooh. Takze pindělí. U mě stále časový press který už hraničí z bezmocností. Řeším přpojení na privát, ve kterém sem mimochodem smontoval (za asistence Nitky) svoji první velkou pravou dvojpostel s roštama a madracema. Po 6ti letech spánku na zemi nebo nekvalitních postelích si dopřávám kvalitního noclehu. No ale to sem nechtěl řešit. Řeším teda bezdrát. Bydlím na dřevařské v Brně a oslovil sem asi 5 společností které sem našel na webu že řeší inet v mém okolí. Buď není signál (byť bydlím v 5 patře pod střechou nebo nemaj už kapacity nebo nevím. Prostě sem se chtěl zeptat, jestli tenhle web nečte nějaký odborník na wifi připojení a nejlépe Brňák, jestli někdo neporadíte na koho se obrátit. Kabel v baráku není. Ani telefonní linka. Ještě sem spekuloval o Kartě do notebooku a Vodaphone internetu ale to by mě přišlo na hroznej peníz. Čili budu rád za nějaký funkční tip. Bastlerů co připojují jsou mraky ale jen když vidím ty jejich prezentace na webu, prohlízeč zavírám...Fotoreport z bytečku brzo nahodím. Zatím mě čeká cesta do Ikea a nákup těch nejvíc nezbytných věcí k přežití. A ehm vtipná tečka na závěr. v 7 ráno mě probudila plynná ruská konverzace pracujících ukrajinců za sádrokartonovou stěnou souseda a mlácení majzlíku do zdí. Skvělé. Z jedné stavby sem se odstěhoval do druhé. Mám na to pech. Naštěstí nejsem celý den doma, jinak bych asi zešílel...

Jo a nezapomeňte dnes večer na vernisáži Ombea od 20:00 Dům pánů z Kunštátu


Aktuálně

06. 10. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Jeden kulturně vizuální tip tu máme. Především pro Brňáky (ano tedy i pro mě :) ZOOM - přehlídka digitální kultury v Brně Od 9 - 15.10 po celém Brně řada vychytaných akcí, projekcí, vjingu, interaktivblbostí. Upozorňuju především na projekt OMBEA na kterém se podílí i náš kamarád Víťa Soukalů alias FLY :) Určitě si ho nenechte ujít. Vernisáž: PO 09.10.2005, 20:00, Dům pánů z Kunštátu. No projděte si celý program. Je tam toho dost zajímavého. Takovéhle akce se musí podporovat. Těším se!
Ze života studenta

05. 10. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Zdar bandičko. Sorry že nesázím updaty ale tenhle týden patří k těm nejkrutějším. V pondělí a úterý probíhala akce kulový blesk, ale už sem přesunutý v útulném podkrovním bytečku i s postelí z inzeratu v makru :) ted ji jen sešroubovat. Na to já sem expert :) Do toho mě v pondělí bacil bacil. A to tak že teď sedím na náměstí v Km, odesílám pracovní emaily a celé se mi to tu slušně vlní a těle cítím každou kůstku. Hotovo. Do toho škola, kde mě prakticky pohřbily. Těch posraných seminárek a úkolů až je mi z toho ouzko. Začínám koketovat s myšlenkou že přeruším. Jenže když přeruším, už se k tomu nikdy nedostanu a to zase nechci. Sakra. Nemam tu kapesník. Sopel mi teček jak voda z kohoutku. No nic nebudu to prodlužovat. Jen že žiju ale je to teď krajně hektické takže vypínám komp a valím do postele.


Muzika

02. 10. 2006 / Filip Urban / muzika

Že Kroměříž není jen město zevlerů snad dokazuje i tenhle klípek, který sem právě nauploadoval na YOUTUBE. Náš kamarád a všeználek KAZ se vyhecoval, udělal muziku, Polish se vyhecoval natočil klip, my sme se vyhecovali a zahráli si v něm :) Je to věc ze začátku roku. Trošku trvalo než se ke mě dostala a já ji mohl fouknout na youtube. Jestli máte chvilku mrkněte na Kraťův klip (alias KAZ). Jo a ehm, na konci sledujte ten odpich v s moji borůvkou :)))


Aktuálně

01. 10. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Sympaticky dlouhý víkend končí. Mám pár minut do konce neděle a stejně tak času k odpadnutí od klávesnice rovnou do postele. Bylo to celkem náročné. A náročné hlavně bude. Začali sme intenzivně makat na obchodu. Vytahování hmoždinek, sádrování, rozvrhnutí místa, malování a tak. Nejsem moc manuálně zručný, ale šel sem do toho s nazasením! Uplně sem cítil jaký sem nemotora a připadal sem si jako když by chtěl můj otec tančit breakdance. Zmatené pohyby, bloudění po místnosti, barva všude ve vlasech a na hadrech ale bavilo mě to!!! :) Něco fyzicky dělat, cítit prach a bordel a pot (no zas moc sem se nespotil :) a vůbec. Ono se řekne vymalovat strop. V photoshopu jsou to dva klikance, v reálu je to pot a dřina a namožená ruka. Naštěstí se najdou lidi co pomůžou a pořeší.

Zítra mě čeká akce kulový blesk. Stěhování, cestování, nakládání, vykládání. Teda aspoň doufám. Správce se měl ozvat dnes a potvrdit. Neozval. Moudře sem si na něj neuložil telefon. Jo a další zážitek. Nastěnky v supermarketech mají své kouzlo. Náhodou mi oči pohlédly na fotku fajné dvojpostele. S madračkama a dvěma rošty k tomu za 4000,-. Poměrně vydesignovaná, jednoduchá, přesně podle mých představ. 2 roky stará. Tož nekupte to :) Dost. Vyčistit zuby a spát. Tuším probuzení do sychravého pondělního rána...


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské