Aktuálně

05. 07. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Takže akutálně z Varů. Sme ve stánku Eurotelu na inetu. Dostali sme zdarma hnusnou modrou ledovou tříšť. Za sebou zatím jeden film. Lidí jako sraček. Ostatně jako každý rok. Horko jako blázen. Znamých kotel. Yp stanové městečko založeno. Sbalte spacák a dojeďte. Vary žijou :)


Aktuálně

03. 07. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Na chvilku u inetu tak sesmolím nějaký ten update. Finálně sem odstěhovaný ze ZL a včera sem se nastěhoval do Brna. Bydlím kousíček od Mendláku v takovém vysokém paneláku kde klika není na dveřích ale na ploše která se neotvírá, což mě strašně mate. Musíte šáhnout na kliku vedle dveří a druhou na madlo od dveří takže vstup s mobilem v ruce do domu není možný. Nebo pro člověka z jednou rukou taky prekérka.

Bydlím u Konupa. Kamaráda z dětství. Dokonce budu spát i v jeho dvojpatrové posteli z bývalého pokojíčku z Km, na které sme sváděli brutální bitvy obřím černouškem jménem Nunik :) Když ste dostali takovým černochem po hlavě v 6ti letech, byla to docela solidní šupa. Z dvojpatrové postele moc nadšený nejsem, ale komfort musí zatím stranou. Po vražení síťového kabelu do kompu mi zezelenala ikonka skype a já věděl že sem online. Skvělé. Dokonce sem si i polepšil s rychlostí. mete to celých 170kbs/s. Pokojíček je to malý ale útulný. Teda po menších úpravách a výzdobě. Platím 3800,- a jak to tak vypadá, dost peněz prošustruju s Konupem v okolních Nonstopech :)

Po cestě zpět mě na dálnici zastavila Kobra 11 - dálniční policie. Už sem se viděl s první výraznou ztrátou bodů, protože když sem projížděl kolem cedule 80, na tachometru bylo 180. Naštěstí týpci neměřili, jen zčekovali papíry, dálniční známku a popřáli štastnou cestu. Uff

Jutro odpoledne vyrážíme Na filmáč. V Brně vyzvedneme Prochynátora se slečnou a hurá na tour de Karlovy Vary. Po dlouhé době se borůvka dočká plné nádrže :) Pokud přemýšlíte o účasti, jděte do toho a ještě jednou opakuju stanovou družbu v rámci vytvoření YP komuny. Plocha vedle doskočiště směrem u tribuny. Teda pokud tam bude volno že. Poznávací znamění - venca na staně.

Jo a taky mám za sebou promoce. Zahráli nám hymnu, dostal sem diplom a na konci sme po americku vyhodili čepice. Velká sláva a především show pro rodiče. Máti slzí ještě teď a taťulda je dnes nejpyšnější otec na kroměřížsku. Tak aspoň nějakou radost sem jim za ty roky udělal...Log off!


Aktuálně

29. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Tak jo. Stěhuju se, vypínám komp, odpojuju od sítě a přecházím do OFFLINE :) Nevím, kdy se zase dostanu k inetu, nicméně je možné že to pár dní nebude. Na novém privátě v Brně inet je, ale já tam celý příští týden ještě nebudu bo v pondělí mám promoce a v úterý vyráží YP KM CREW do Karlových Varů na filmový festival.Opět nás bude celkem dost. Přídá se Zoom, DoSmiley. Měly by dorazit i kotrmelce, minimálně starý proutník a lázeňák paťawa. Takže borci! YP stanové městečko u rozběhu ve skoku do písku kousek od tribuny oka? :) Budeme tam kempit už od úterního večera! Těším se!


Aktuálně

28. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Už dva dny tu bojuju s IBERIA.COM. Letecká společnost, se kterou sme před rokem letěli do Brazil. Při letu zpátky bylo víc cestujících než letadlo uneslo, tak nás poslali s British Airways a vytiskli kompenzační kartu na 150 euro. Že nám ji na nejbližší pobočce IBERIA proplatí. Jediná pobočka blízko ČR byla ve Vídni. Tam sem volal ale řekli mi že musím zažádat o proplacení do Frankfurtu. Na ty cipy sem nesehnal email, tak píšu na nějaký mail do španělska, kde popisuju svoji prosbu. Už podruhé se mi email vrátil od robota, že musím přesně podle manuálu nadefinovat předmět emailu. Hned první zádrhel je mé osobní iberia číslo. To už opravdu netuším a nevím ani kde ho sehnat. Taková společnost to má strašně ošéfovaný. Baví se s váma roboti a pokud nesplníte přesné náležitosti mailu, nikdo s váma nic řešit nebude. Připadám si jak blbec, co nemůže získat své peníze a platnost té kartičky co nevidět končí. Kua...tak znovu :)


Aktuálně

27. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Heh. Zrovna to čtu u Safiruse. Mě se včera stalo to samé. Vycházím z Delvity. V náručí igelitku s nákupem a už vidím jak ke mě vystartovali dva cigoši. Jestli prej nemám nějakej drobák, že jim chybí na vínko. Věděl sem že mám u sebe pár drobáků, tak říkám moment borci. Ovšem v kapci nic a ten jeden začal vykecávat jak se mám a tak a že mám hezký auto. To už sem stál u auta a odemykal a v duchu si říkal: "Tak, teď mě ti magoři trefí zezadu a vezmou mi i fáro a sem namydlenej". Položil sem si do auta nákup vytáhl peněženku a borcům dal asi 14 korun co sem měl v drobných. Ještě sme pokecali o youngprimitive a že už viděl panáčka, kterýho sem měl nalepenýho na autě a že je dnes hezky a tak. Poděkovali na stokrát a šli do Delvity na nákup. A já si říkám proč to dělám. Proč prostě neřeknu: "Nemám!" a zdar. Nedělám to nějak pravidelně. Někdy na ně seru ale teď sem prostě regulérně vytáhl prachy že to i samotné škemroně zaskočilo. A co vy? Dáváte somrákům prachy? Někdy? Nikdy? Vždycky?


Aktuálně

27. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Ve čtvrtek se stěhuju ze Zlína. Měl bych se začít balit, nebo nějak komprimovat věci, aby se mi dobře stěhovaly, a zase narážím na stejný problém - nevím jak :( Tu se zaseknu u skříně s hadrama, pak začnu komprimovat PETky, pak si řeknu že už sbalím tiskárnu, pak se zasekám na šuplíku a řeím co vyhodit co ne. Tam se začtu do starých přáníček z teenagerských let, tu projedu starý Bloky, jinde si ještě vyzkouším starou mikinu, jestli už ji mám šlahnout, nebo na lítačku ještě dobrá atp. No hrůza. Nejhorší je, že mě čeká několik cest dolů s odpadkama, bordelem a věcma co letí do popelnice. Na to se musím psychicky připravit, takže doprohlížím starý Reflexy a jdu na to!

Jo mimochodem Košákovi se narodil junior - Malé Pepa Nuggeťák! Gratuluju chlape!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské