Ze života studenta

05. 06. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Jak už sem tu zmiňoval, zítra mě čeká obhajoba mé praktické části. Měl sem za úkol navrhnout logo pro město Kroměříž a částeně rozpracovat celkový vizuální styl města. Ještě než s tím vystoupím před komisi a ve finále před radu města a budu se snažit obhájit svůj koncept, rád bych to ukázal vám.

Zajímal by mě především názory Kroměřížáků. Zajímají mě váš názor a kritice se nebráním. Jen upozornění že v galerce není kompletní obsah manuálu. Chybí písma, ukázka fungování se současným městským znakem, znakem UNESCO a řada dalších stran. Vybral sem jen ty nejpodstatnější.
Vím že je to řešení odvážné a těžko se mi bude prosazovat u lidí, kteří mají pod Kroměříží jako první asociovaný zámek, zahrady, baroko, andělíčky, vinné sklepy, hanácké athény atp. Snažil sem se vyvarovat prvoplánových řešení s panoramatem města a podobným věcem, které každému příjdou na mysl jako první. Kompletní galerka k prohlídnutí zde!


Ze života studenta

05. 06. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Mám to! Za C. Což je 2. Vytáhl sem si celkem pitomou otázku Klasicismus vs romantismus. Tyhle štýla mi moc neříkají, neoslovují. Už je to fakt historie a ty dramatické výjevy byť precizně namalované mě prostě neberou. Samo sem nejvíc happy jak jen to je možné. Uff. Dlouho sem nebyl takhle streslý, jako dnes. Díky všem za support! Ještě ale nemám uplně vyhráno. Zítra dopo mě čeká technologická část (knižní vazby, kniha, papír, písmo, php, html, flash, photoshop, ilustrator, indesign, atp.) a odpoledne pak obhajoba praktické části bakalářské práce. Ve středu se pak cca 40 lidí sebere a jedeme se zbořit někam do sklípku. Ejchuchu!


Ze života studenta

05. 06. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Dlouho sem vám nedopřál nového Filipa a Filipa. Tak tady máte trochu neobvykle v pondělí :) Hele a dnes v 15:15 všichni povinně držet pěsti! Bo mi de vo kejhák :)


Aktuálně

04. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Co je aktuálnější než současná politická prekérka. Kam se podívám, všichni nějak reagují. Já se přidám svojí troškou do mlýna. Patová situace 100 vs 100. Uplatí ODS nějakého komunistu nebo ČSSDáka? Máme se pořád zatvrzele bát komunistů? Já se jich bojím pořád. A dost se bojím, že po všech těch trapných napadáních mezi ODS a ČSSD z toho nakonec vybruslí jako vítězové. Sice jim voliči umírají jeden po druhém a s tím i jejich volební preference) ale už slyším ty hospodské řeči: Ti komunisti nakonec nebudou tak špatní. Nevyřvávají, mají program a cíl. A proč jim teda nedat šanci.

Taky mě zaujaly vaše odpovědi v anketní otázce, koho budete volit. Na prvním místě suverénně ODS, druzí skončili ZELENÍ, třetí pak ČSSD, čtvrtí KDU-ČSL, předposlední Komunisté a poslední US. Znamená to, že moci by se ujala jednoznačně pravice a bez problémů by sestavili většinovou vládu. Fajn zjištění, že máme na politiku celkem jednotný názor. Škoda že to tak nedopadlo i v reálu.

No a poslední věc. Paroubkův projev těsně po volbách. Je to smutný, ale mě to pomohlo si na něj udělat finální obrázek. Jaký předseda, takový voliči viz ukázka níže :) Mám to od nejmenovaného zdroje, co seděl ve volební komisi tady u nás v KM. Uplně vidím toho brýlatýho prošedivělého plešatého smradlavého dědka :) Kdy už konečně vymizí takový lidé?

Aktuálně

03. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Ehm. Ještě jeden mishmash sem si střihnul. S novým foťákem je prostě radost fotit, tak to sem sázím no. Tak. A jdu ještě šprtat...MISHMASH13


Aktuálně

03. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Sem zpět! Po týdnu v lese opět zpátky v civilizaci. Celkem příjemné zjištění, že mi to heblo (jak říká moje maminka počítači) ani nechybělo :) Pobyt na zdravém vzduchu mi jenom prospěl. Pravda, počásko stálo za prd, ale aspoň sem mohl šprtat. Dal sem si dokonce svůj osobák! 6 hodin nepřetržitého studia! Ve finále sem lupal DMAE po čtyřech a celkem zvláštní stav chvílema :)

Stejně mám ale pořád pocit, že vím kulové a všechno bude záležet na pondělním vylosování otázky. No nějak to dopadne...

Dneska sem si ještě skočil zavolit. Takový zvláštní pocit. Jednou za čtyři roky dojedu na parkoviště, na které nikdy jindy nejezdím. Dojdu podle šipek do místnosti a vždycky zapomenu co mám vlastně dělat. Tak sem tam chvilku zmatkoval, pak objevil lístek zelených, vyhledal mladýho Hebnara :) a zakroužkoval. Máš můj hlas kémo! Takže je to na tobě. Chci zelenější stromy, čerstvější vzduch, tučnej důchod na stáří a organizované zájezdy po okolních hradech a zámcích :)

Poslední postřeh. Do své borůvky (fiesta) sem pořídil mohutný basák. Zabírá cca 3/4 kufru a basuje to jako kráva (díky Oňislavovi za zapojení). Teď tu sedím, v hlavě mi ještě hučí a asi budu muset s basem dolů bo jinak mi na delších trasách jebne v kouli. Ale vybruje to mazaně. Stává se ze mě hvězda přechodů pro chodce :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské