Gamesky

07. 05. 2006 / Filip Urban / gamesky

Dlouho sem se tu nezmiňoval o žádné gamesce. Aktuálně mě pohltila hra GHOST RECON 3 - ADVANCED WARFIGHTER. (detailní recenze k přečtení zde)

Nevím, jestli to mužská část populace má v krvi - hrát si na vojáčky, ale tahle forma mi přijde nejlepší. S dneční grafikou je to fakt zážitek. Neskutečně detailně zpracované město. Jak z pohledu z helikoptéry tak při samotném hraní a přesunování se po městě. Nepřítel, který vám nenechá nic zadarmo a smrt tu opravdu číhá na každém kroku. Kladně hodnotím možnost plánování akce a rozestavování kolegů vojáčků. AI kumpánů je někdy výborná, někdy lepší a někdy na zabití. To když mu řeknete - posuň se o 2 metry a on kvůli tomu oběhne půl mapy aby někde zařval :( Save funguje jen po splnění části mise a to je často o nervy. Proto hru nemůžu hrát dlouho, protože se po pátém reloadu naseru a vypnu to. Aspoň mi to vydrží dýl a já mám tak víc času na školu :)Pokud máte rádi reálné vojenské simulátory typu: mariňák s bandičkou kolegů zachraňuje cizí zemi od diktátorského režimu - pořidťe si tohle. Ale chce to slušnější komp bo jinak se vám to bude zadýchávat (že Gyde? :) muhehe)


Akce

07. 05. 2006 / Filip Urban / akce

Jinak v Praze o víkendu proběhl Million Marihuana March. A já zase nebyl podpořit. Aspoň na fotkách se můžete mrknout, jaké to bylo. Z fotek mám pocit že se toho zůčastnili samé pochybné existence. Hlavně teda ten z fotky č.85 :)))

Jo a taky musím učinit doznání a hlavně vzkaz pro O. (čti oudot :): "Ondro ty vole, já to nevydržel, takže se už dál nemusíš trápit" :)


Aktuálně

07. 05. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Neděle večer. Zpět ve Zlíně, ovšem CSko se nekoná. Tak snad zítra pizdáši :) Tenhle víkend bohatý na akce. V pátek ehm..piáno. Klasické složení bandičky. Zlatý hřeb večera patrně Mates. Sezení u jednoho stolu. Pokus vyřešit v reálu bohužel nevyřešitelné. V názorech se prostě radikálně míjíme. Mě těší, že nejen semnou :) Pozitivní ale pokus o komunikaci, podání ruk, dialog (byť bez výsledku).

Sobota večer barbecue v Ratajích u Peci na pozemku. V noci ještě slušná kosa. Masiska a piviska dostatek. Blikátka z Číny, muzika s feliny, věčně hecující Em, kakaovej Helm, bubínky, freesbee, vyuzené hadry, přijemné čumění do ohně. V neděli ještě zevl s Plastou po KM, který nás přijel na celý víkend navštívit. Fajn zjištění, že ikdyž s náma kalil prakticky poprvé, člověk má pocit, jakoby s ním zažil už desítky akcí a pocit nejistoty z někoho nového, popř. cizího se vůbec neobjevil a to mě facinuje. Že může dojet kumpán z druhé části republiky a stejně si s ním mám co říct, co se dozvědět a co probrat.

Tohle všechno a něco víc ve víkendu v obrazech...


Aktuálně

05. 05. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Všichni sme se ho dočkaly. Pátek. Díky bohu. Ten čtyřdenní pracovní týden je hned veselejší že? A můžeme se těšit ještě na repete v dalším týdnu. Počásko se snad polepší a tak vyražte do přírody nebo kamkoliv. Já si dám 3 dny bez kompu bo mě už 3 dny tiká levé oko a v noci se probouzím s bolestí hlavy. Naštěstí existuje zázrak medicíny ve formě ibuprofenu. Ale čerstvý vzduch a zeleň je zdravější.

Hele pro sklaní yp km jádro. Peca, bratr od Sus dělá v Ratajách sobotní opíkačku. Takže vemte klobáse, masisko, pivisko a cca v 16:00 se začíná. Taxíkem se potom dostaneme do města. Kontaktujte tetu sus nebo mě v případě zájmu :)

ps: kotrmelce jsou zváni taky samozřejmě :) V Ratajách se budete cítit jako doma!

Barbecue time! yeaaah! Užívejte prodlouženého víkendu


Aktuálně

04. 05. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Čtvrtek, to je takový malý pátek. A navíc odpoledne. Vypněte mozky a proleťte se dalším mishmashem fotek věcí, lidí a situací, které sem za poslední dobu blísknul a které mě nějak zaujaly. To jestli zaujmou vás, je na vás. A hlavně ted na Matesovi :PMISHMASH 12


Ze života studenta

04. 05. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Heuréka! Minovým polem plným zkoušek a zápočtů sem prokličkoval bez újmy. A můžu tak přistoupit k final battle - bakalářce! Dnešní zkouška ze současné architektury mě pobavila. Polovina z ní byl test, druhá polovina rozbor nějakého architekta, kterého nám týpek bodnutím do papíru vybral. Vyfasoval sem Jana Kaplického. Ups. Nikdy sem to jméno neslyšel :) Pak sem si ale vzpoměl na jeden jeho realizovaný barák ve Wallesu a začal esej slovy: "Jana Kaplického neznám, ale zaujala mě přednáška o jeho domě ble ble ble ble...."

Učitel byl pobaven upřímností projevu a toho, že sem férově přiznal že nevím ale zabojoval sem. A tak mi předevšemi udělalil za A s pochvalou :) To mě upřimně překvapilo a zarazilo nicméně si myslím že tohle je správný přístup pedagoga. Mít vlastní názor a stát si za ním je i podle mě lepší než popsaná A4 faktama, které vás stejně ani nezajímají a drtíte jenom proto aby bylo splněno. Konečně to tam v tom ústavu někdo pochopil. Bod a potlesk for Mr. freedom! :) A já si jdu o Kaplickém něco nastudovat. Jen tak. Protože nechci umřít blbé.

Btw takový domeček bych si dokázal představit. Krása jásá!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské