Aktuálně

19. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Znáte ten vtip? Dobrý den pane nevíte prosímvás kolik je hodin? 21:21. Děkuju, děkuji :) Tak přesně tolik je když smolím update. Sem ještě vyhukaný z nedělního counterstriku s kumpánama. Dnes to bylo super!

Jaký byl víkend? Dopřával sem si už od čtvrtku. Vyrazili sme s bishopem na Kabo a styl - jak Košák trefně poznamenal - skanzen českého módního průmyslu. Taky na nás musel být vtipný pohled. Sedíme u stolečku s německou firmou co vyrábí takové vychytávky co by se nám líbili.

Bishop: "a jaký je teda minimální odběr?"
Paní: "No nejmíň tak tisíc metrů..."
Bsihop: "aha....takže kilometr?"

Pátek večer sem se v hospodě snažil někoho hecnout na svah, ale nakonec sem skončil ve 3 ráno s Mojmírem na bagetě na benzínce. Bylo to vcelku vtipné. Hlavně zážitek, když se bavíte s člověkem, se kterým se vaše slova vůbec nesetkávají. Slovum rozumíte ale nechápete :)

Sobota odpočinková, proválená, neděle pak pracovní. Foťák stále v servisu takže nastoupily mobily a kamery a mám tu jeden improvizovaný víkend v obrazech. Ano :) koupili sme si s bishopem sluneční brýle, ale to je story na delší vyprávění :)


Ze života studenta

15. 02. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Máme tu nového Filipa a Filipa (byť do čtvrtku chybí ještě pár hodin), tentokrát s aktuálním valentýnským tématem :) enjoy!


Aktuálně

15. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Ti všímavější z vás zaregistrovali v levém sloupci uplně dole nějakou tabulku s pořadím 10ti interpretů. Je to výstup z mého winampu, který hraje od zapnutí do vypnutí počítače. Informace se posílají na last.fm a tam se hromadí statistiky, ty si pak můžu chytře dát na svůj web ve formě obrázku, který se jednou za týden v pondělí ráno změní, takže můžete mít pravidelný přehled o tom, co mi nejčastěji hraje za muziku.

Teď přemýšlím, k čemu to je dobrý :) No nevím, tak spoustě lidí ti interpreti nic neřeknou ale některé třeba můžu inspirovat k poslechu právě tehle artistů. Chujovina no, ale tak když už o mě víte stejně skoro všechno, tak proč ne to, co zrovna poslouchám.

A vůbec. Doporučuju těm šikovnějším z vás co prosedí dny u kompu registraci na last.fm. Máme tam skupinu Young Primitive, takže pak můžu dělat výstupy celé grupy a společně tak dostaneme přehled o tom, co mladí primitivové poslouchají za muzičku. No...takže tak :)


Aktuálně

15. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně


:))))


Ze života studenta

15. 02. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Sakriš. Vlítnu s patnáctiminutovým zpožděním do angličtiny, abych zjistil, že lidi kolem mě vlastně neznám a že sem na úplně jiné. Má začíná o hodinu později. Tak tu teď trčím, mám hlad a bolí mě hlava ze včerejší další housepárty tentokráte u naší spolužačky Evičky. Byla to taková lehčí bojovka. Ke správnému paneláku na Jižních svazích sme se dostali pomocí červených šipek nastříkaných na sněhu. Něco se vypilo i vykouřilo a ťápalo se až sem usnul :) Jeden respekt pro sousedy. Ani jedna návštěva rozzuřené sousedky, což nechápu bo sme hlučeli slušně a asi do 3 do rána. A pak trefte tu správnou angličtinu...uff uff


Aktuálně

13. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Sem teda udělal tu galerku a ve finále toho vlastně zase tolik není. Nechápu, proč sem nikde moc nelepil! A to sem ty nálepky začal dělat s tím že to budu lepit po světě. Mnoo, takže přátelé je to na vás! S tričkem jich dostanete milion (tohle vyšrkněte, reklama!) a fotky sbírám a sem vděčen. Taková dlouhodobější soutěžička....Jo tady ta galerka!. Díky všem, kteří se doposud přidali. Takový Venca na NYPD to si může lajznout jenom DO :)))) - Respekt negře :)

© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské