Aktuálně

20. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Nedá mi, abych se ještě nevrátil k serveru last.fm. Zjišťuju, že je to našlapaný jako kráwa! Tak třeba ve skupině Young primitive je 68 lidí. Tihle všichni něco poslouchají a většinou máme podobný vkus. Takže sem si sosnul last.fm přehrávač. Malinká aplikačka. Naladím radio YP skupiny a už neřeším. Sází mi to interprety ve slušné kvalitě, kteří poslouchají členové YP skupiny a zatím 100% do mého vkusu. Samo se i tyto poslechy započítavají do vašich statistik. No je to promakanej systém jako blázen.

Vedoucí yp skupiny je Gyd, což se mi moc nelíbí, tak sem mu pod odkazem Politics vyhlásil revoulci. Je teď jen na zbývajících členech, jestli se přidají na mou stranu a nebo zůstanou věrni gydovi! BOJ! :)))) A vám doporučuju registraci na last.fm. Takhle promáklej hudební projekt si prostě zaslouží trochu té pozornosti a laborování, bo některým se to třeba ani nepodařilo rozjet (že bishope?:)


Akce

20. 02. 2006 / Filip Urban / akce

Tenhle update je pro všechny účastníky víkendového YP SRAZU na Severce. Poslouchejte řádně!!!

Lidi co jedou z Kroměříže budou nachystaní 16:30 na Velkém náměstí. Kdo může vzít auto, tak bere. Až na námku zjistíme kdo s kým atp. Nevyplněná auta se nechají v km nebo naopak bude potřeba sehnat ještě nějaké ale myslím že aut je dost. v 17:00 se vyráží z Km směr Třinec.

V Třinci si dáme sraz od 19:00 před hospodou u Bura. Pražská crew i Olomoucká ví. Kdo neví, ptá se v komentářích. Odtud pak s třineckými homeboys vyrazíme směr severka ubytovat se.

Další věc. Vzhledem k tomu, že je zamluveno 28 míst a nás bude trochu víc, vemte si spacáky, bo ne na každého zbude postel. Přednost mají ti co se zaregistrovali.

Ubytujeme se, určí se vedoucí chatek a jde se kalit na jedné z chatek, bo ve společenské místnosti nebude volno. Vemte co doma najdete. Slivovice je vítaná! Něco jídla si vemte, jinak je tam hospoda kde se dá slušně najíst.

Ráno budíček v 9:00!!! Nástup před chatkami. Vstyčení vlajky. V 10 na sjezdovce a účastníci se rozdělí do družstev. 1. družstvo - Freerajdisti, 2. družstvo - sjezdovkáři, 3.družstvo - snowpark, 4.družstvo - běžky, 5. družstvo - začátečníci na snb.

Jezdí se do 16:00, pak přesun zpátky na chatky. K dispozici výřivka, sauna, odolední klid, spánek, četba. Od 20:00 společná kalba ve společenské místnosti. promítání videí, muzika, tanec. Večerka v jednu po půlnoci.

Ráno budíček v 9:00!!! Sbalíme si už věci, přeprava na sjezdovku, opětné rozdělení do družstev. Ježdění do odpoledne. Sejmutí vlajky, individuální úprky směr domov.

Kamery, foťáky sebou! Bude to povedený, ale náročný víkend. Těšíme se na vás bandičko! Jakékoliv dotazy via ICQ nebo tady v komentářích.

DO & EFA


Aktuálně

19. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Znáte ten vtip? Dobrý den pane nevíte prosímvás kolik je hodin? 21:21. Děkuju, děkuji :) Tak přesně tolik je když smolím update. Sem ještě vyhukaný z nedělního counterstriku s kumpánama. Dnes to bylo super!

Jaký byl víkend? Dopřával sem si už od čtvrtku. Vyrazili sme s bishopem na Kabo a styl - jak Košák trefně poznamenal - skanzen českého módního průmyslu. Taky na nás musel být vtipný pohled. Sedíme u stolečku s německou firmou co vyrábí takové vychytávky co by se nám líbili.

Bishop: "a jaký je teda minimální odběr?"
Paní: "No nejmíň tak tisíc metrů..."
Bsihop: "aha....takže kilometr?"

Pátek večer sem se v hospodě snažil někoho hecnout na svah, ale nakonec sem skončil ve 3 ráno s Mojmírem na bagetě na benzínce. Bylo to vcelku vtipné. Hlavně zážitek, když se bavíte s člověkem, se kterým se vaše slova vůbec nesetkávají. Slovum rozumíte ale nechápete :)

Sobota odpočinková, proválená, neděle pak pracovní. Foťák stále v servisu takže nastoupily mobily a kamery a mám tu jeden improvizovaný víkend v obrazech. Ano :) koupili sme si s bishopem sluneční brýle, ale to je story na delší vyprávění :)


Ze života studenta

15. 02. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Máme tu nového Filipa a Filipa (byť do čtvrtku chybí ještě pár hodin), tentokrát s aktuálním valentýnským tématem :) enjoy!


Aktuálně

15. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Ti všímavější z vás zaregistrovali v levém sloupci uplně dole nějakou tabulku s pořadím 10ti interpretů. Je to výstup z mého winampu, který hraje od zapnutí do vypnutí počítače. Informace se posílají na last.fm a tam se hromadí statistiky, ty si pak můžu chytře dát na svůj web ve formě obrázku, který se jednou za týden v pondělí ráno změní, takže můžete mít pravidelný přehled o tom, co mi nejčastěji hraje za muziku.

Teď přemýšlím, k čemu to je dobrý :) No nevím, tak spoustě lidí ti interpreti nic neřeknou ale některé třeba můžu inspirovat k poslechu právě tehle artistů. Chujovina no, ale tak když už o mě víte stejně skoro všechno, tak proč ne to, co zrovna poslouchám.

A vůbec. Doporučuju těm šikovnějším z vás co prosedí dny u kompu registraci na last.fm. Máme tam skupinu Young Primitive, takže pak můžu dělat výstupy celé grupy a společně tak dostaneme přehled o tom, co mladí primitivové poslouchají za muzičku. No...takže tak :)


Aktuálně

15. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně


:))))


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské