Aktuálně

09. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Další fotky z kalby od 6paca aka Xb :)


Aktuálně

08. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Heh, dlouho se tu neobjevil žádné video a to je škoda. Není čas a to mě sere. Naštěstí jsou tu další, co si rádi něco střihnou. Tohle je opravdu blbost, ale krásně primitivní :))) Supa Safirus!

Kua jak se tak dívám, mám tu v mísnosti prach už i vertikálně. Co naplat, pokoj si říká o úklid. Uff...


Aktuálně

08. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Udělal sem si fazole, sedl do křesla a pustil si Tatínka. Kdo neslyšel, připomenu, že je to dokument o Zdeňkovi Svěrákovi. Jestli mám někoho opravdu rád z českých umělců, pak je to Svěrák. Jeho scénáře, to je taková krása. Chytrej, poetickej humor, kterej pohladí. Žádné přehnané drama.

Divadlo Járy Cimrmana, které mě zformovalo v pubertě a dodnes si svůj slovník bez hlášek z jejich aktovek nedokážu představit. Dokument je to milý a rozhodně doporučuju všem, kteří mají Zdeňu v oblibě.

Pevně věřím, že se povede natočit jeho poslední scénář vratné láhve, který mu odmítl jeho syn Honza Svěrák a říkám si. Co jednou bude, až tu tenhle člověk nebude. Vzhlížím k němu s tím největším respektem a moc zdravím. Ikdyž vím, že on o nějakém primitivovi ani netuší. Thumbs up!


Aktuálně

08. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nahodil sem nový splash a jdu spát. Nekřesťaská hodina uff.


Aktuálně

07. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Eh....znáte ten pocit v tetrisu, kdy už vám narostl řádnej komínek a vy ve snaze přežít co nejdéle hážete tvary kamkoliv? Přesně v takové fázi sem teď já. Jestli na někoho z vás budu po icq hrubý, nezlobte se :(


Aktuálně

07. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Dlouho mě takhle nic nerozesmálo :) RESPECT


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské