Aktuálně

11. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Ještě jednou se chci vrátit k víkendovému TT. Stala se totiž výborná scénka jak dělaná do bakalářů :) V krátkosti.

V pátek mi volají borci: "Efo!" rychle do Bezměrova! Průser jak sfiňa! Okamžitě dojeďte." Víc sem z nich nedostal. Tak v rychlosti nakladame gramce a valíme do Bezměrova. V hlavě mi proběhlo tisíc variant co strašného se mohlo stát. Starosta? Policie? Někdo spadl z rozhledny? Nebo spadlo lešení? Vše bylo nakonec mnohem úsměvnější.

Byla domluena Avie z jednoho kromeřížského dvoru. Měla tam čekat odemčená s klíčky v zapalování. Tu sme si měli vzít, vyřídit dovoz aparátu a vrátit ji. Ok. Dvůr se našel, odemčená avie s klíčky v zapalování taky. Kluci ji ještě vymetli pěkně a jelo se do Prostějova pro aparát. Ten se naložil a šup zpátky do Bezměrova. V půlce cesty telefon: "Hej magoři? Kde ste? Přijedete si pro tu Avii nebo co?"

Ve všech slušně hrklo. Jestli Avii, kterou sme měli půjčit není ta, ve které jedem, čí je potom tahle Avie? Normální krádež! Kurwa co teď? Řidiči, který šoféroval kradenou Avii se nesmělo nic říct, protože ten by zastavil a utekl do polí. Ok! dojelo se do Bezměrova, aparát se vyložil a rychle vráti Avii na původní místo, zaparkovat a klidit se pryč.

Vše nakonec dobře dopadlo a tahle úsměvná histroka okořenila celé organizační foajé, které se nám během těch dvou dnů podařilo vyplodit :)


Aktuálně

11. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Další fotky z TT od Coxynky! Jen při klikání na další stránku si nahoru do adresy dopište místo htm - html. Gydovi se tam vloudila chybička :)


Aktuálně

10. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Jestli jste se ještě nenabažili fotek, Marty nás zásobil dalšími


Aktuálně

10. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak sem se konečně dostal na Božku ke kompu a k internetu. Povybíral pár fotek, napsal pár řádků. Je tam tisíc pravopisných chyb ale ignorutje to prosím. už nemám sílu to opravovat. CHECK IT OUT!TYNGLTANGL 02 - BEZMĚROV


Aktuálně

09. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff Uff! Je to za náma. Tak co? Dobrý ne? :) Nevím co moc psát. Snad jen že akce se vydařila, zaplatila - což je moc důležité. Něco klaplo líp, něco hůř. Sorry za fotbálek. Týpek je prostě nedodal, protože mu nedošly skla na ně. Urgoval sem ho ještě v sobotu ale odmítl je dovíst, že by se tak bez skla zničily :( Jinak myslím, že co sme slíbili to proběhlo. V pátek bylo víc lidí, v sobotu o něco méně. Počasí vyšlo na jedničku. Bylo nádherně. Zvuk skvělý, djs zahráli taky výborně. Projekce sedla. Byly nějaké problémy s technikou (2 mixáky zkolabovaly) a tak se muselo improvizovat jak jen to šlo. Všichni čtyři sme kmitali jak blbci od začátku do konce, ale myslím že sem si to stihnul užít i tak.

Děkuju všem, kteří nám s organizací pomáhali. Jmenovitě: Em, Zoom, Bishop, Blofbu, Safirus, Styklin a hromada dalších na které si teď nevzpomenu. Díky všem kteří přijeli. Snad nelitovali vynaložené cesty a peněz.

Celá akce se obešla bez stresujících situací, policie a podobných afér. A já si zase říkám, že to jde zorganizovat něco, kde se všichni dokáží bavit, nedělat bordel a neprudit. Jsem rád, že ještě existují lidé co si uvědomují, respektují a tolerují. Díkec. Fotky nahodím snad zítra. Jinak první fotky u Safiruse na webu. A my se jdeme vyvalit na koupák a relaxovat...


Aktuálně

04. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

"Nyní budeme tvrdší, varuje policie. Tvrdý zásah proti technoparty CzechTek nebyl pouze "jednorázovou akcí". Policie chce takto odteď postupovat proti každé podobné nelegální akci na českém území."

....vemte si molitanové vycpávky! - sichr je sichr :)))


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské