Aktuálně

14. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Eeeeeeeeeeghr. Tohle jsou přesně ty rána, která nesnáším. Probudíte se, v krku sahara, sopel vám teče jak puštěnej kohoutek, hlava třeští, chvilku zima, chvilku horko, mžitky před očima atp. Přesně to si teďka dávám. Humus :( Zrovna teď, když mám řešit tisíc věcí doprdeleh. S posledními zbytky síly sem naběhnul do lékárny a už tu do sebe sázím Celaskon 600, Paralen 500, Strepsils (bez čísla) a snažím se ubít bacila jak jen nejrychleji to půjde. Snad se mi to podaří. Jdu si lehnout...


Aktuálně

13. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff tak to mám úspěšně za sebou. No úspěšně...Samo sem při ranním zmatku nechal index doma, takže zapsáno nemám, ale 18 km v nohách mi nikdo neodpáře. Vstávání bylo dost psycho, bo sme včera večer slušně zapařili. Několik vodek a 5 hodin spánku se muselo podepsat, ale musím objektivně říct, že výšlap to nebyl špatný. Kochal sem se krajinou a příjemně si duševně odpočinul :) No lupnul sem s pár fotek tak se jukněte jestli chcete. První 3 jsou ze středečního večírku - žhavé rytmy, zbytek je výšlap. Já si jdu odkrvit nohy!


Aktuálně

12. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff uff! Po 3 měsících pohody přichází měsí stresu. Ano zkouškové je tu. Kdyby jenom to, dá se to přežít ale do toho jak na sfiňu stohy práce jak v reklamce tak doma. Ale co mě nezabije to mě posílí že.

Dnes už mě z toho všeho maximálně rozbolela hlava. Ale ne takové to že "mě bolí hlava". Mě je opravdu šoufl, mžitky před očima, ostré píchání na spáncích no prostě takhle si představuju dokonalou migrénu. Každý pohled do monitoru mě zraňuje, takže patrně dopíšu tenhle update a pukne mi hlava vejpůl. Potřebuju jít na vzduch, odlepit se od počítače a hlavně aspoň den nic nevymýšlet. Zítra budu mít příležitost, mě čeká povinná školní tůůůůůůra, pakliže chci zápočet z TV. Obnáší to 18 kilometrů dlouhou trať s kontrolními checkpointy. Takže pohory, chlebník, šťávu do octové flašky, pláštěnku, foťák a hurá vstříct čerstvému vzduchu! Snad to přežiju ve zdraví...myslete na mě.


Aktuálně

11. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak před tímhle smekám! Half-life už je taky slušný kult a tenhle PC tunning můžu!


Aktuálně

10. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Přípravy na vystoupení LTJ Bukema a MC Conrada na BREAK4BEATS vrcholí a proto pro Vás máme dvě velice důležité informace, které není radno přehlédnout.
Bude platit přísný zákaz pořizování jakéhokoliv záznamu!!!! Povolení dostanou jen akreditovaní novináři. Fotografie z akce Vám na požádání rádi poskytneme na základě Vaší žádosti na mailu: info@levelb.cz Za pochopení všem děkujeme. Podrobnější informace naleznete na www.levelb.cz


Další informací je datum a čas ukončení bookingu vstupenek, které je stanoveno na pátek 14.5.2004 ve 14:00. Po tomto nebude další booking akceptován. Do tohoto data můžete bookovat na mailu: listky@levelb.cz
Ve středu očekávejte poslední informace a organizační záležitosti k sobotní klubové noci.


Aktuálně

10. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Heuréka! Dobrá věc se podařila a trička jsou na světě. Teď se vše jen zabalí a rozešle. Abyste mi věřili, ukazuju jak to vypadá:
Kdo si objednal, může vyhlížet pošťáka :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské