Aktuálně

16. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Trička youngprimitive - eh věc, která mě pálí. Ve frontě mám několik desítek trik, které musím vyrobit. Bohužel ač ohraná písnička, musím říct, že nemám čas. Vím, že jaro se blíží a spousta nadšenců by chtěla reprezentovat "značku" YOUNGPRIMITIVE na svých hrudích a mě to nesmírně těší, ale v tomhle stavu vytíženosti je to prostě nemožné.Mám ale jedno řešení. NUGGEŤÁCI mi vyšli vstříct, a můžou se mi postarat o sítotisk yp triček. Hlavní problém teda vyřešen. Jednak by bylo tričko ve finále značně levnější než současných 450,- i s poštovným a druhak by mohli pořešit i jeho případnou distribuci.

Hlavní problém je motiv, který se bude líbit většině lidi a budete si ho ochotni objednat a hlavně nosit. Já se s tím chvilku trápil ale pak sem si řekl prd! Chodí sem cca 700 lidí. A dost by mě zajímalo jak to tu vnímají, co si o tom všem myslí a tak si říkám - dej jim prostor ať se vyjádří.

TAKŽE VÝZVA PRO VŠECHNY! ZKUSTE NAVRHNOUT YP TRIČKO PRO LETOŠNÍ SEZÖNU. OMEZENÍ JSOU: MAX. 3 BARVY A POUŽITÍ VENCI CHLÁDKA. TOHO SI MŮŽETE V KŘIVKÁCH STÁHNOUT ODSUD! TRIČKO MŮŽE BÝT JAKÉKOLIV BARVY, BUDE TO SÍTOTISK, KTERÝ ZVLÁDNE I MALÉ DETAILY, NEJSTE PRAKTICKY NIČÍM OMEZENI, POUZE NÁPADEM :) VÍM ŽE TYHLE HECOVACÍ AKCE VĚTŠINOU KONČÍ TOTÁLNÍM NEZÁJMEM A BEZ ODEZVY, ALE ZKUSTE ZAPOJIT SVŮJ MOZEK A NĚCO VYMYSLET. NEBOJTE SE POKUD NEZVLÁDNETE TECHNICKÉ ZPRACOVÁNÍ, STAČÍ MI NÁPAD, KTERÝ MŮŽU ROZPRACOVAT DO TISKNUTELNÉ PODOBY. JE TO TAKY VÝZVA PRO MÉ SPOLUŽAČKY A SPOLUŽÁKY! YOUNGPRIMITIVE JE MŮJ, STEJNĚ JAKO KAŽDÉHO ZVÁS. TAK SE PŘEDVEĎTE!

Veškeré nápady, návrhy a tipy sbírám na adrese EFA(at)SEZNAM.CZ (pro méně chápavé at=@, nechci aby mě na novém emailu vydrtil roboti prejtem, stejně jako na centrumu. Kdo nechápe zatleská :) TĚŠÍM SE NA VAŠE NÁVRHY :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské