Aktuálně

22. 03. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Pár postřehů z Boženy. Dneska byla na dveřích zpráva od paní domací: "Mládeži! Do 30.3 bude privát v naprosté čistotě. Na takový svinčik už se nehodlám dívat!". Vidíte? Už si toho všimli :) Musím sestavit úklidové komando a vrhnout se na to.

Z jiného soudku. Aktuálně je privát okouzlen automatovým emulátorem MAME. Včera sem si dal dvojku s Bishopem - SMASH TV do konce! Nádhera! A nestálo mě to ani jednu dvojkačku :))) Dneska sme dohráli Moonwalking s Jacksonem a Golden Axe necháme na zítra. Vzpomínám si jak sem se každý rok těšil na velikonoce. Vymrskal si dvě igelitky vajíček a čokin. K tomu nějaký ten peníz, který okamžitě padl ve formě dvojkaček na automatech. Dneska spustím emulátor a přenesu se 15 let v čase a ničím příšery jednu za druhou se stejným výrazem jako onehdá před léty. Eh no to sem si trochu ulít.

Jo taky sme na Boženě vyhlásili týden nekalení! Jestli někdo uvidí někoho někde kalit, ten dotyčný musí zaplatit 500,- pokuty. Je to patrně jedinný způsob, jak se z toho nezbláznit a ušetřit nějaký ten peníz. Protože jakékoliv závazky a předsevzetí padaj na hubu už v pondělí večer. Je povoleno 1 pivo nebo 2 dcl červeného nebo jeden špeq. Počkejte si na páteční výsledky :) Já sem odhodlán to vydržet. Uvidíme co ostatní spolubydlící. Jdu si udělat něco na jídlo. Hezkej večer!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské