Aktuálně

05. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak přátelé! Konec soutěže právě teď! Už nehlasujte, stejně to nemá cenu :) Podíváme se společně na výsledky: Na prvním místě se suveréně umístnil tento návrh:


Bohužel 103 hlasů je až příliš suverénní výsledek na to abych uvěřil že to byla upřímná a většinová volba, takže tenhle motiv je diskvalifikován.

Na druhém místě se umístnil k mému potěšení tenhle motiv:

Bohužel však ani tento nepůjde do výroby, protože sem o design přišel díky vysraném hardisku a dvakrát do jedné řeky nevstoupíš takže tak nic.

Třetí příčku obsadil tento návrh:

Opět můj a opět sem moc potěšen. I o tenhle návrh sem přišel, takže nic. V každém případě je to ale horký kandidát na remake a poslání do výroby. Ještě uvidíme.

Čtvrté místo obsadil tenhle návrh:

Avšak ani tento do výroby nepůjde, protože se nezávislá komise shodla že není dostatečně primitivní a o ničem prakticky nevypovídá :) sorry...

Pátou příčku pak obsadil návrh číslo 30:

Tenhle design mě neuráží a dokázal bych si ho představit jak na ženské tak mužské hrudi primitivů. Navíc autor MD nemusí být sklamán, že se jeho tričko z prvního místa netiskne, protože by se dělal tenhle, také jeho, design. Pakliže se i vám líbí, dejte o sobě vedět v guestbooku, já si vyžádám podklady a začnu to řešit. Popravdě primitivní výsledek že? :)

Všem ostatním zůčastněným moc moc moc děkuju za hec a za poslání svých návrhů. Sem rád že tu funguje takový idea force feedback a do budoucna s váma budu opět počítat na další yp skopičiny. Díky všem!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské