Aktuálně

14. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Dnes sem se opět konfrontoval se systémem. Potřebuju novej pas a to máte, vyzvednout žádost, vyplnit žádost, odevzdat žádost, vyfotit se, zaplatit. No úkonů až mi z toho jde hlava kolem. Než sem vůbec pochopil do kterých dveří mám vstoupit, nechal sem se málem odvést do armády. Sehnal sem i 4 fotky od postarší blondýny co to sází polaroidem. Hnus fota ale je to rychlé a pohodlné. Líbilo se mi jak každému fotografovaného snažila vehnat úsměv do rtů: "Paní! To už néni jak za komunistů. Dnes se musíte na pasu usmívat!" Díky téhle milé paní a dalším podobným, musí mít celníci na hranicích pocit, že tu žijí samí pohodoví lidé :) Celé snažení o pas dopadlo stejnak fiaskem, bo sem u sebe neměl potřebnou hotovost, takže příští pondělí už stopro!

Zbytek dne sem strávil v práci. Uff. Zlikvidoval sem komínek povinností na stole a hurá ven. S Jiříkem Luckou a Šárkou sme vyrazili na vyhlídku za Zlín. Špeq, motocyklista, kofola, fotbálek a největší mazec - souložící pár na parkovišti, hned vedle našeho zaparkovaného auta. Inu jaro se intenzivně hlásí o slovo :)

K organizaci sobotního yp srazu. Projektor stále nezajištěn. Zítra zkusím zajít za vedoucím ateliéru, jestli bych si nemohl půjčit školní. Ale dost pochybuji. No uvidíme. Za 3 minuty čtvrtek - konec týdne za dveřmi přátelé!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské