Aktuálně

28. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Každé ráno projíždím autem kolem oprýskané zdi na které jsou kromě nejrůznějších billboardů i některé výkřiky místních sprejerů, nebo říkejme spíš "alternativců". Kromě hlášek jako: Maso je vražda a podobně přibyl teď nový nápis: ETIKETA.

Na tom by nebyl nic zvláštního, kdyby písmeno A nebylo vyobrazeno jako symbol anarchie. Všichni víme že? No a teď já kolem toho každý den jezdím a pokaždé na to musím myslet. Má to být fór nějakého recesisty, nebo štěk 14ti letého sympatizanta utopistické myšlenky anarchismu?

Co má etiketa společného s anarchii, nebo naopak anarchie s etiketou? Vybavím si scénku, kdy v pořadu o tom, jak se máme chovat ve společnosti a na veřejnosti, vystoupí místo bývalého tiskového mluvčího prezidenta ČR Špačka, nějaký charakteristický punker s nabarveným čírem a bude mi povídat o zasedacím pořádku :)

A nebo se mám těšit na novou generaci somrajících pankáčů s vytříbernou etiketou? Nechám se překvapit hned třeba v sobotu na Kroměřížském Majálesu, kde tyhle máničky budou mít zase slet. Dobrou noc...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské