Aktuálně

09. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Další kulturní tip, který vám zodpoví řečnickou otázku: Kolik váží život? Přesně 21 gramů. A to v momentě, kdy zemřete. 21 gramů asi váží duše, která se odpoutá a zmizí tam někam nahoru, ve vašem případě pofičí rovnou dolů :)

Ale zpátky k filmu. Měl sem z něj pocit, jakoby scénaristi už nevěděli, jak poměrně přímočarý příběh zkomplikovat a tak prostě vzali kusy filmu a nasázeli je na různá místa v čase. Takže film třeba začne scénku z 3/4 filmu a vy nevíte vůbec proč. A tak je to se vším. Je pravda, že to člověka udržuje neustále ve střehu ale říkám si jestli pak ten film není zajímavý jenom kvůli tomuhle. 21 gramů není rozhodně veselý film.

21 gramů Je o velké rodinné tragédii, víře v Boha i o její ztrátě. Je o nešťastném osudu obyčejných lidí, co chtějí zkrátka jenom žít a o chvilce nepozornosti. Jsou v něm situace, kdy vám tuhne úsměv ve tváři a kdy doufáte, že kamera nezabare situaci, která se na place odehrává. 21 gramů je smutný film s malou jiskřičkou na konci. A tak by to mělo být. Nenechat nás usínat v depresi. Mrkněte na to, jestli bude chuť a čas...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské