Aktuálně

16. 05. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Hej hola! Pondělí klepe na dveře a já sumíruju víkend. V pátek sem se léčil abych mohl v sobotu bez nudle u nosu a bolehlavu sledovat LTJ Bukema. To se mi i povedlo. Vyrazil sem v sobotu se Safirusem a Bishopem směr Brno. To byl zas zážitek, ject s automobilovýma fanouškama.

Před Flédou sme ještě zašli k Nuggeťákům, omrknul sem vyrobená trička a musím říct že sem maximálně spokojený. Vypadají super. Těšte se! Ale zpátky k akci. Na Bukema sem se fakt těšil, bo jeho progresivnní sešny mám fakt nalítaný a chtěl sem ho prostě vidět na vlastní oči. Borci nás nechali pěkně potrápit a nastoupili s hodinovým skluzem před nezcela zaplněnou Flédou. Mě - účastníkovi akce to až tak nevadilo, ale chudákům organizátorům to udělalo slušné vrásky na čele :( Bukem sázel jednu desku "inteligentního dnb" za druhou a Mc Conrad doprovázel. Zvuk byl výborný (ostatně jako vždy na Flédě), projekce MOIRE vklidu (ikdyž musím popravdě říct že nekonečné boření do pixelů mě až tak nebere, ovšem jízda tramvaje Brnem po zpátku mě zaujala :), lidi fajn naladěni a hromada známých tváří vůkol. Příjemná akce. Nohy se mi ještě samy odlepovaly od země což mě samotného potěšilo. Zjištění, že mě to stále baví :)

Jo a hele to sem se chtěl zeptat. Kdo je ta, mě neznámá, perzóna s razítkem Venci Chládka? Opět sem zaznamenal orazítkované Venci všude kolem...pozdrav a potlesk! :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské