Aktuálně

18. 06. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Včera odpoledne sem se byl project na kole po Amstru. Dostal sem parádní holandské kolo. Nový model s přehazovačkou na 3 převody. V zemi, kde nejvyšší kopec je jako naše Kroměřížská barbořina zcela dostačující. Prostě jenom šlapete a kocháte se.

95% Amstru je pokryto cyklostezkama a do kontaktu s autem se prakticky nedostanete. Jen si musíte dávat bacha na ostatní cyklisty. Na kolech se tu prohání neskutečná individua. Od přestárlých hipísáků po týpky v saku, notebookem na zádech a s mobilem v ruce. Vůbec všichni tu telefonují. Ale fakt všichni. V metru, na kole, za chůze i v kavárně. Prostě pořád volají.

S kolem sem zajel do centra a vyhledal první cofeeshop. Zamkl sem kolo (po 10ti minutách laborování jak na to) a vlezl dovnitř. Zpětně si uvědomuju že to byl cofeeshop patrně pro homosexuály, bo hosté vypadali dost ulízle a všude byly nějaké plakáty s gay tématikou a flayery na bukva akce :)

To mi samo došlo až poté co sem si koupil 2g Jacka Herrera a ubalil si minispíčka bo mám ještě nějakou zodpovědnost a motat se po celým brku na kole by bylo vo kejhák :)

Dnes si chci zajet k letišti bo tuším, že je tu někde poblíž. Každé 2 minuty nám nad hlavou prolítává boeing nebo airbus, který jde na přistání.

Tak já končím. Dítě mi tu začíná lozit po stole takže toho už moc635700000003ne6napí52šu...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské