Aktuálně

28. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Včera mi zavolala Elis, jestli nechci doject na chatu kousek za Zlínem. Říkám si ok proč ne. Aspoň zase neprosedím večer u kompu a dostanu se na čerstvý vzduch. Navíc si už ani nepamatuju, kdy sem byl naposledy na chatě.

Povím vám luxus večírek! Barbekjů, pivíčka, faječky, tlachání no a pak se Roman vytasil s kroketem. Neskutečně zábavná hra, pakliže si trať vystavíte podle svého a pravidla během hraní poupravíte. To že sem zvítězil na celé čáře tu snad ani zmiňovat nemusím, ale byl to výborný zásek.

Pak sme se přesunuli dovnitř a vytáhly se staré společenské hry. Nás oslovila ruleta. Rozdaly se umělohmotné pětikačky a dvacky a koruny a místo kuličky do rulety se použila diabolka. Zábava až do bankrotu. Pak na mě padla únava a šlo se spát.

Heh po dlouhé době se mi stalo, že se v noci probudím, otevřu oči a TMA! Totální stoprocentní RGB 0,0,0 tma! Trošku mě to vyděsilo bo na Božce mi do okna solí uliční lampa a ten zvláštní pocit toho, že ikdyž máte otevřené oči vidíte prd je nepříjemný, ale to jen proto, že sem zdegenerovanej měšťák.

Ráno snídaně a hurá z nedaleké chaty do práce. Díky za pozvání a pohoštění!Půlnoční kroket :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské